Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

SPECIALS

Poznajcie nową linię w ofercie #100mostow! 

Zawartość piw wchodzących w jej skład podyktowana jest ściśle najnowszymi trendami z piwowarskiego świata oraz sezonową dostępnością dodatków wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Każde z nich wypuszczane będzie jednorazowo i w limitowanych ilościach, aby za każdym razem zaskakiwać Wasze kubki smakowe i zapewniać im nowe, ekscytujące doznania. Zadbaliśmy też o to, aby chwile spędzone przy degustacji były wyjątkowe nie tylko dla Waszego podniebienia, ale i pobudzały Waszą wyobraźnię. Każde piwo z serii określać będzie jedno słowo ściśle związane (aczkolwiek nie zawsze w oczywisty sposób) z jego składem oraz obrazem widniejącym na etykiecie.

Wszystko oczywiście po to, aby uczynić moment spędzony z każdą puszką i butelką w pełni unikalnym i SPECJALNYM.

EVOLVING
West Coast IPA

 

FALLEN
New England IPA

 

DOPPELGANGER 2
New England Double IPA

 

DOPPELGANGER 1
Double Berliner Weisse

 

SWINGING Tiki Sour Double IPA Tangerine/Coconut 

Nowa Double IPA mocno orzeźwia koktajlową lekkością i wyraźnie chmielowymi aromatami. Na pierwszym planie mandarynka i kokos, ale Citra i Sabro oferują o wiele więcej (m.in. mango, melon, marakuje, papaja, ananas).

 

UNSPOKEN Triple Fruited Coco Weizen Strawberry Guava 

Duże ilości truskawek, guawy i płatków kokosowych wyniosły naszego ukochanego Hefeweizena na zupełnie nowy poziom. Prezentujemy uroczy miks estrów pochodzących od drożdży i koktajlu z owoców tropikalnych.

 

CHARMED New England IPA Galaxy/Citra

Zupełnie nowa New England IPA, uwarzona na słodzie bazowym i puszystych płatkach owsianych, poddana intensywnemu chmieleniu rewelacyjną kombinacją chmieli Galaxy i Citra. Wyższą biotransformację i większą soczystość zawdzięcza zastosowaniu autorskiego protokołu Secret Sauce podczas fermentacji. Nuty: cytrusowe, kandyzowanej pomarańczy i gumy balonowej z arbuza.

 

 

SUPERNATURAL Double Berliner Weisse Pink Guava | Papaya 

Podwójnie owocowe, kwaśne i aromatyczne piwo pszeniczne w stylu BERLINER WEISSE wzbogacone dodatkiem różowej guawy i papaji. Ich połączenie poskutkowało prawdziwą eksplozją aromatów tropikalnych o niezwykle orzeźwiającym charakterze, który idealnie łączy się z jego kwaśnym charakterem. Miękkie, soczyste i przepysznie owocowe!

MORE-1

 

VACCINATED New England IPA Nelson Sauvin | Simcoe | Mosaic

Swój niezwykły aromat zawdzięcza mieszance australijskiego chmielu Nelson Sauvin oraz amerykańskich odmian Simcoe i Mosaic. W połączeniu z naszym nowym protokołem fermentacyjnym poskutkowały one intensywnymi nutami tropików w towarzystwie odrobiny wanilii. W efekcie powstała ta lekka, mętna, super pijalna (i zaszczepiona!) IPA w stylu New England!

MORE-1

 

LUSH New England Pale Ale Strata | Pacifica

Swój niezwykły aromat zawdzięcza mieszance amerykańskiej odmiany Strata i nowozelandzkiego chmielu Pacifica, które poskutkowały intensywnymi nutami cytrusów, cukierków, trawy oraz lychee. Piwo z gatunku lekkich, jasnych i maksymalnie pijalnych, zwieńczone długotrwałą białą pianą, aksamitne i „miękkie” – tak jak na New England`a przystało!

MORE-1

 

ONE & ONLY New England IPA All Citra

Jedyna w swoim rodzaju, wypełniona po brzegi super intensywnym smakiem i aromatem. Wszystko to dzięki naszemu nowemu, ściśle tajnemu protokołowi fermentacji o nazwie „Secret Sauce” oraz dużej ilości chmielu Citra dodanego w pięciu innowacyjnych formach | Incognito, Lupomax, Spectrum, T90 & BBC Pellets | dostarczonych nam przez zespół Simply Hops. Nie żebyśmy namawiali, ale tego po prostu trzeba spróbować!

MORE-1

 

DRIPPING Pastry Sour Ale Mango | Passion Fruit | Coconut

Słodko-kwaśna bomba owocowa wzbogacona dodatkiem owoców mango, marakui i kokosa. Dodatek laktozy skutecznie kontruje kwaśność pochodzącą od owoców i zakwaszania brzeczki w kotle z użyciem bakterii. Całość zwieńcza intensywnie pomarańczowa barwa do złudzenia przypominająca sok multiwitaminę. Niezwykle soczysta i pijalna mieszanka tropikalna.

MORE-1

 

UNTAMED Double Berliner Weisse Raspberry | Blackberry | Vanilla

Untamed to nasz nowy DBW (Double Berliner Weisse) kondycjonowany na ogromnych ilościach
malin i jeżyn oraz naszych ulubionych ziaren wanilii prosto z Madagaskaru. Gęste, słodko-kwaśne, pełne jagodowej dobroci i uzupełnione ilością wanilii wystarczającej, abyś mógł ją poczuć, ale bez przekraczania granicy „pastry”.

MORE-1

 

BANGIN` Grapefruit West Coast IPA

Wytrawna, goryczkowa i maksymalnie naładowana chmielowym, cytrusowo-tropikalnym aromatem! Poznajcie naszą najnowszą IPA w oldschool`owym wydaniu West Coast, którego korzenie sięgają do samych początków piwnej rewolucji. Jej goryczkowy smak podbiliśmy w tej aranżacji zestami grapefruitowymi, które wzbogaciły również jej profil aromatyczny. Nie czekajcie i pijcie póki świeże!

MORE-1

 

MILKY Oat Cream IPA

Super gładka, aromatyczna i pijalna! Słodową podstawę w stylu IPA wzbogaconą dodatkiem płatków owsianych i laktozy nachmieliliśmy dobrze znanym i lubianym połączeniem odmian Mosaic & Simcoe tworząc w efekcie niezwykle aksamitną i zbalansowaną piwną całość!

MORE-1

 

FLAWLESS New England DIPA Citra & Mosaic | Simply Hops collab |

Stworzyliśmy stosunkowo prostą bazę słodową składającą się ze słodu jęczmiennego i płatków owsianych. Bardzo mocno zaakcentowaliśmy natomiast obecność chmieli odmian Citra i Mosaic, które to dodaliśmy na każdym możliwym etapie procesu używając wspaniałych produktów, które dostarczyła nam ekipa Simply Hops. Rezultatem jest 8%, mgliste i pomarańczowe piwo zwieńczone białą długotrwałą pianą, a co najważniejsze – wypełnione „po zawleczkę” chmielowym aromatem i smakiem.

MORE-1

 

LOADED New England IPA Strata, Citra, Mosaic, Sabro

Mętna, soczysta i maksymalnie naładowana chmielowym aromatem! Taka jest właśnie nasza najnowsza IPA w stylu New England chmielona odmianami El Dorado, Citra & Sabro. Wypełniły ją one nutami owoców tropikalnych, takich jak ananas i mango, którym akompaniują subtelne nuty żywiczne. W połączeniu z mętną i słodową podstawą stworzyły one rześką, soczystą i maksymalnie pijalną całość.
MORE-1

 

MONKEY Pastry Sour Ale

Słodko-kwaśne piwo uwarzone z dodatkiem słodu pszenicznego, płatków owsianych i laktozy oraz ogromnych ilości bananów, puree z liczi i soku z limonki. Nie czekajcie – pijcie świeże! Właśnie wtedy najpełniej odwdzięczy się swoim intensywnym aromatem przywodzącym na myśl sorbet tropikalny, multiwitaminę i świeże owoce liczi. Słoneczne wspomnienie lata zamknięte w puszce!
MORE-1

 

Ethereal Small IPA Citra & Mosaic

DⒺlikatne, aromaⓉyczne, szlacⒽetne, zamglone finⒺzyjne, duchowe, amoⓇficzne, subtⒺlne, zwiewne, mⒶjestatyczne i Ⓛekkie. Poznajcie naszą eteryczną Small IPA w mętnej wersji New England o intensywnym, chmielowym aromacie, który zawdzięcza chmieleniu odmianami Citra i Mosaic oraz zawartości alkoholu obniżonej do 3,5%!