Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

SPECIALS

Poznajcie nową linię w ofercie #100mostow! 

Zawartość piw wchodzących w jej skład podyktowana jest ściśle najnowszymi trendami z piwowarskiego świata oraz sezonową dostępnością dodatków wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Każde z nich wypuszczane będzie jednorazowo i w limitowanych ilościach, aby za każdym razem zaskakiwać Wasze kubki smakowe i zapewniać im nowe, ekscytujące doznania. Zadbaliśmy też o to, aby chwile spędzone przy degustacji były wyjątkowe nie tylko dla Waszego podniebienia, ale i pobudzały Waszą wyobraźnię. Każde piwo z serii określać będzie jedno słowo ściśle związane (aczkolwiek nie zawsze w oczywisty sposób) z jego składem oraz obrazem widniejącym na etykiecie.

Wszystko oczywiście po to, aby uczynić moment spędzony z każdą puszką i butelką w pełni unikalnym i SPECJALNYM.

 MIS-THUNDER-STOOD

 Pastry Imperial Stout

 

 KNIGHT MOVES

 Pastry Imperial Stout

 

KING NOTHING

Double Chocolate Triple Fruited Imperial Pastry Sour

 

MATING SEASON

Double Fruited Pastry Sour

 

FARTON BINK

DDH NE PALE ALE

 

LA SOUPE AUX CHAUX

NE DIPA 

 

SPACE JUMP

NE IPA / HAZY IPA

 

HOWLING

COLD IPA

 

REMADE

DOUBLE HOPTART

 

THE DEAL HUNTER

NEW ENGLAND DIPA

 

CHILD AT HEART

New England IPA

 

INSERT PEN HERE

Imperial Pastry Sour Ale

 

ALOHA!

New England DIPA

 

BEACH, PLEASE!

Baltic Porter

 

SCHOONER OR LATER

Baltic Porter

 

 

2021

Imperial Stout Bourbon Barrel Aged

 

 

ULTIMATE Best Bitter

 

 

NANAIMO BAR NITRO STOUT

 

 

GLOWING
Multigrain IPA

 

SMOOTH
Pancake Pastry Sour

 

ILLUSIVE
New England Double IPA

 

GUARANTEED
West Coast Double IPA

 

REVOLVING
Gose

 

EXCEEDING
Double Berliner Weisse

 

EVOLVING
West Coast IPA

 

FALLEN
New England IPA

 

DOPPELGANGER 2
New England Double IPA

 

DOPPELGANGER 1
Double Berliner Weisse

 

SWINGING Tiki Sour Double IPA Tangerine/Coconut 

Nowa Double IPA mocno orzeźwia koktajlową lekkością i wyraźnie chmielowymi aromatami. Na pierwszym planie mandarynka i kokos, ale Citra i Sabro oferują o wiele więcej (m.in. mango, melon, marakuje, papaja, ananas).

 

UNSPOKEN Triple Fruited Coco Weizen Strawberry Guava 

Duże ilości truskawek, guawy i płatków kokosowych wyniosły naszego ukochanego Hefeweizena na zupełnie nowy poziom. Prezentujemy uroczy miks estrów pochodzących od drożdży i koktajlu z owoców tropikalnych.

 

CHARMED New England IPA Galaxy/Citra

Zupełnie nowa New England IPA, uwarzona na słodzie bazowym i puszystych płatkach owsianych, poddana intensywnemu chmieleniu rewelacyjną kombinacją chmieli Galaxy i Citra. Wyższą biotransformację i większą soczystość zawdzięcza zastosowaniu autorskiego protokołu Secret Sauce podczas fermentacji. Nuty: cytrusowe, kandyzowanej pomarańczy i gumy balonowej z arbuza.

 

 

SUPERNATURAL Double Berliner Weisse Pink Guava | Papaya 

Podwójnie owocowe, kwaśne i aromatyczne piwo pszeniczne w stylu BERLINER WEISSE wzbogacone dodatkiem różowej guawy i papaji. Ich połączenie poskutkowało prawdziwą eksplozją aromatów tropikalnych o niezwykle orzeźwiającym charakterze, który idealnie łączy się z jego kwaśnym charakterem. Miękkie, soczyste i przepysznie owocowe!

MORE-1

 

VACCINATED New England IPA Nelson Sauvin | Simcoe | Mosaic

Swój niezwykły aromat zawdzięcza mieszance australijskiego chmielu Nelson Sauvin oraz amerykańskich odmian Simcoe i Mosaic. W połączeniu z naszym nowym protokołem fermentacyjnym poskutkowały one intensywnymi nutami tropików w towarzystwie odrobiny wanilii. W efekcie powstała ta lekka, mętna, super pijalna (i zaszczepiona!) IPA w stylu New England!

MORE-1

 

LUSH New England Pale Ale Strata | Pacifica

Swój niezwykły aromat zawdzięcza mieszance amerykańskiej odmiany Strata i nowozelandzkiego chmielu Pacifica, które poskutkowały intensywnymi nutami cytrusów, cukierków, trawy oraz lychee. Piwo z gatunku lekkich, jasnych i maksymalnie pijalnych, zwieńczone długotrwałą białą pianą, aksamitne i „miękkie” – tak jak na New England`a przystało!

MORE-1

 

ONE & ONLY New England IPA All Citra

Jedyna w swoim rodzaju, wypełniona po brzegi super intensywnym smakiem i aromatem. Wszystko to dzięki naszemu nowemu, ściśle tajnemu protokołowi fermentacji o nazwie „Secret Sauce” oraz dużej ilości chmielu Citra dodanego w pięciu innowacyjnych formach | Incognito, Lupomax, Spectrum, T90 & BBC Pellets | dostarczonych nam przez zespół Simply Hops. Nie żebyśmy namawiali, ale tego po prostu trzeba spróbować!

MORE-1

 

DRIPPING Pastry Sour Ale Mango | Passion Fruit | Coconut

Słodko-kwaśna bomba owocowa wzbogacona dodatkiem owoców mango, marakui i kokosa. Dodatek laktozy skutecznie kontruje kwaśność pochodzącą od owoców i zakwaszania brzeczki w kotle z użyciem bakterii. Całość zwieńcza intensywnie pomarańczowa barwa do złudzenia przypominająca sok multiwitaminę. Niezwykle soczysta i pijalna mieszanka tropikalna.

MORE-1

 

UNTAMED Double Berliner Weisse Raspberry | Blackberry | Vanilla

Untamed to nasz nowy DBW (Double Berliner Weisse) kondycjonowany na ogromnych ilościach
malin i jeżyn oraz naszych ulubionych ziaren wanilii prosto z Madagaskaru. Gęste, słodko-kwaśne, pełne jagodowej dobroci i uzupełnione ilością wanilii wystarczającej, abyś mógł ją poczuć, ale bez przekraczania granicy „pastry”.

MORE-1

 

BANGIN` Grapefruit West Coast IPA

Wytrawna, goryczkowa i maksymalnie naładowana chmielowym, cytrusowo-tropikalnym aromatem! Poznajcie naszą najnowszą IPA w oldschool`owym wydaniu West Coast, którego korzenie sięgają do samych początków piwnej rewolucji. Jej goryczkowy smak podbiliśmy w tej aranżacji zestami grapefruitowymi, które wzbogaciły również jej profil aromatyczny. Nie czekajcie i pijcie póki świeże!

MORE-1

 

MILKY Oat Cream IPA

Super gładka, aromatyczna i pijalna! Słodową podstawę w stylu IPA wzbogaconą dodatkiem płatków owsianych i laktozy nachmieliliśmy dobrze znanym i lubianym połączeniem odmian Mosaic & Simcoe tworząc w efekcie niezwykle aksamitną i zbalansowaną piwną całość!

MORE-1

 

FLAWLESS New England DIPA Citra & Mosaic | Simply Hops collab |

Stworzyliśmy stosunkowo prostą bazę słodową składającą się ze słodu jęczmiennego i płatków owsianych. Bardzo mocno zaakcentowaliśmy natomiast obecność chmieli odmian Citra i Mosaic, które to dodaliśmy na każdym możliwym etapie procesu używając wspaniałych produktów, które dostarczyła nam ekipa Simply Hops. Rezultatem jest 8%, mgliste i pomarańczowe piwo zwieńczone białą długotrwałą pianą, a co najważniejsze – wypełnione „po zawleczkę” chmielowym aromatem i smakiem.

MORE-1

 

LOADED New England IPA Strata, Citra, Mosaic, Sabro

Mętna, soczysta i maksymalnie naładowana chmielowym aromatem! Taka jest właśnie nasza najnowsza IPA w stylu New England chmielona odmianami El Dorado, Citra & Sabro. Wypełniły ją one nutami owoców tropikalnych, takich jak ananas i mango, którym akompaniują subtelne nuty żywiczne. W połączeniu z mętną i słodową podstawą stworzyły one rześką, soczystą i maksymalnie pijalną całość.
MORE-1

 

MONKEY Pastry Sour Ale

Słodko-kwaśne piwo uwarzone z dodatkiem słodu pszenicznego, płatków owsianych i laktozy oraz ogromnych ilości bananów, puree z liczi i soku z limonki. Nie czekajcie – pijcie świeże! Właśnie wtedy najpełniej odwdzięczy się swoim intensywnym aromatem przywodzącym na myśl sorbet tropikalny, multiwitaminę i świeże owoce liczi. Słoneczne wspomnienie lata zamknięte w puszce!
MORE-1

 

Ethereal Small IPA Citra & Mosaic

DⒺlikatne, aromaⓉyczne, szlacⒽetne, zamglone finⒺzyjne, duchowe, amoⓇficzne, subtⒺlne, zwiewne, mⒶjestatyczne i Ⓛekkie. Poznajcie naszą eteryczną Small IPA w mętnej wersji New England o intensywnym, chmielowym aromacie, który zawdzięcza chmieleniu odmianami Citra i Mosaic oraz zawartości alkoholu obniżonej do 3,5%!