Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

SPECIALS

Poznajcie nową linię w ofercie #100mostow! 

Zawartość piw wchodzących w jej skład podyktowana jest ściśle najnowszymi trendami z piwowarskiego świata oraz sezonową dostępnością dodatków wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Każde z nich wypuszczane będzie jednorazowo i w limitowanych ilościach, aby za każdym razem zaskakiwać Wasze kubki smakowe i zapewniać im nowe, ekscytujące doznania. Zadbaliśmy też o to, aby chwile spędzone przy degustacji były wyjątkowe nie tylko dla Waszego podniebienia, ale i pobudzały Waszą wyobraźnię. Każde piwo z serii określać będzie jedno słowo ściśle związane (aczkolwiek nie zawsze w oczywisty sposób) z jego składem oraz obrazem widniejącym na etykiecie.

Wszystko oczywiście po to, aby uczynić moment spędzony z każdą puszką i butelką w pełni unikalnym i SPECJALNYM.

 

MILKY Oat Cream IPA

Super gładka, aromatyczna i pijalna! Słodową podstawę w stylu IPA wzbogaconą dodatkiem płatków owsianych i laktozy nachmieliliśmy dobrze znanym i lubianym połączeniem odmian Mosaic & Simcoe tworząc w efekcie niezwykle aksamitną i zbalansowaną piwną całość!

MORE-1

 

FLAWLESS New England DIPA Citra & Mosaic | Simply Hops collab |

Stworzyliśmy stosunkowo prostą bazę słodową składającą się ze słodu jęczmiennego i płatków owsianych. Bardzo mocno zaakcentowaliśmy natomiast obecność chmieli odmian Citra i Mosaic, które to dodaliśmy na każdym możliwym etapie procesu używając wspaniałych produktów, które dostarczyła nam ekipa Simply Hops. Rezultatem jest 8%, mgliste i pomarańczowe piwo zwieńczone białą długotrwałą pianą, a co najważniejsze – wypełnione „po zawleczkę” chmielowym aromatem i smakiem.

MORE-1

 

LOADED New England IPA Strata, Citra, Mosaic, Sabro

Mętna, soczysta i maksymalnie naładowana chmielowym aromatem! Taka jest właśnie nasza najnowsza IPA w stylu New England chmielona odmianami El Dorado, Citra & Sabro. Wypełniły ją one nutami owoców tropikalnych, takich jak ananas i mango, którym akompaniują subtelne nuty żywiczne. W połączeniu z mętną i słodową podstawą stworzyły one rześką, soczystą i maksymalnie pijalną całość.
MORE-1

 

MONKEY Pastry Sour Ale

Słodko-kwaśne piwo uwarzone z dodatkiem słodu pszenicznego, płatków owsianych i laktozy oraz ogromnych ilości bananów, puree z liczi i soku z limonki. Nie czekajcie – pijcie świeże! Właśnie wtedy najpełniej odwdzięczy się swoim intensywnym aromatem przywodzącym na myśl sorbet tropikalny, multiwitaminę i świeże owoce liczi. Słoneczne wspomnienie lata zamknięte w puszce!
MORE-1

 

Ethereal Small IPA Citra & Mosaic

DⒺlikatne, aromaⓉyczne, szlacⒽetne, zamglone finⒺzyjne, duchowe, amoⓇficzne, subtⒺlne, zwiewne, mⒶjestatyczne i Ⓛekkie. Poznajcie naszą eteryczną Small IPA w mętnej wersji New England o intensywnym, chmielowym aromacie, który zawdzięcza chmieleniu odmianami Citra i Mosaic oraz zawartości alkoholu obniżonej do 3,5%!