Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Manifest

Manifest Browaru
Stu Mostów

Zaczynaliśmy od marzeń, które dzięki naszej wierze w sukces szybko stały się celami, obecnie w dużej mierze już zrealizowanymi. Tym samym nowa i wysoka jakość w polskim browarnictwie rzemieślniczym z czasem stała się naszym udziałem. Przyczynił się do tego cały zespół utalentowanych, pracowitych i pełnych pasji ludzi, z których wytrwałej pracy i kreatywności jesteśmy niezmiennie dumni.

 

Browar Stu Mostów zakorzenił się we Wrocławiu i czujemy, że jego mieszkańcy pokochali wskrzeszoną przez nas bogatą piwowarską tradycję tego miasta. Od początku misją Browaru Stu Mostów jest oferowanie najlepszych piw, które mają ambicję stawać się liderami rynku piw rzemieślniczych w Polsce i na świecie. Dążąc do doskonałości warzymy z myślą o tych, którzy oczekują czegoś więcej, chcą cieszyć się pełnią życia i rozkoszować każdą chwilą, tu i teraz.

 

Czerpiąc z tradycji piwowarstwa, z kultury spotkań przy piwie oraz z doświadczeń naszych przyjaciół z Polski i zza granicy, a także obserwując współczesne potrzeby i problemy społeczne – wykuwaliśmy dzisiejszą tożsamość Browaru Stu Mostów. Wiemy jak ważne jest zadbanie o bezpieczną przyszłość naszego i kolejnych pokoleń. Dlatego jesteśmy na wymagającej drodze do odpowiedzialnej względem środowiska produkcji i dystrybucji piwa, sukcesywnie oszczędzamy zużycie zasobów i energii, a w naszej kuchni kierujemy się zasadą Zero Waste.

 

Chcemy, aby nasze piwa oraz idea za nimi stojąca, stawały się przyczynkiem do rozmów na temat szacunku, równości oraz wspólnej odpowiedzialności za kształt świata, w którym żyjemy. Stąd też tworzenie najpiękniejszych mostów pomiędzy ludźmi, miastami i krajami, a także między historią, teraźniejszością i przyszłością – dopełnia kanon naszych wartości. Traktujemy ten manifest nie tylko jako mapę naszego rozwoju, ale i jako zobowiązanie, które podejmujemy względem siebie i wspólnoty sympatyków dobrego smaku z całego świata.