Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Manifest

Manifest Browaru
Stu Mostów

Wierzymy w marzenia!

To, co lepsze, zaczyna się w naszych głowach. Chcemy urzeczywistnić polski sen o nowej jakości, która odrodzi się w naszym kraju i zdobędzie uznanie na świecie. W tym celu, razem z zespołem utalentowanych, pracowitych i pełnych pasji ludzi, podejmujemy wytrwałą pracę u podstaw.

Uznajemy kreatywność za wartość, wokół której możemy zbudować silną polską markę, zdolną odnieść sukces i z powodzeniem konkurować z głównym nurtem przemysłowego browarnictwa.

Wybraliśmy Wrocław, aby właśnie tu założyć Browar Stu Mostów. Rzemieślniczy browar z duszą, który wskrzesi bogatą piwowarską tradycję tego miasta i wpisze się w jego tożsamość, zachęcając do spotkań między ludźmi i kulturami.

 

Odważyliśmy się zaistnieć, by warzyć najlepsze piwo!

Misją Browaru Stu Mostów jest oferowanie tego, co sami chcielibyśmy otrzymać – najlepszego piwa, które ma ambicję stać się polskim numerem jeden. Piwa dla tych, którzy poszukują czegoś więcej, chcą cieszyć się pełnią życia i rozkoszować każdą chwilą.

Wierzymy w Browar Stu Mostów. A ponieważ wiara czyni cuda, chcemy poprzez warzenie piwa dawać ludziom radość, czyli czynić małe cuda na co dzień. We Wrocławiu, w Polsce i na świecie.

W Browarze Stu Mostów chcemy warzyć piwo, które będzie tworzyć najpiękniejsze mosty. Między ludźmi, miastami i krajami. Między historią, teraźniejszością i przyszłością.

 

Budujmy zatem setki mostów!