Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW

WRCLW to marka regionalnego piwa premium z Wrocławia. To hołd dla naszego miasta, jego mieszkańców, kultury oraz bogatych tradycji piwowarskich. Piwa WRCLW produkowane są w Browarze Stu Mostów, warzone przez wrocławskich piwowarów, na bazie wrocławskich receptur. Swój wyjątkowy smak zawdzięczają szlachetnym słodom, specjalnie dobranym szczepom drożdży, najwyższej klasy bawarskim chmielom. We Wrocławiu nie ma innego piwa, które powstaje w ten sposób. Nie ma piwa, które byłoby bardziej stąd

WRCLW bezalkoholowy

WRCLW bezalkoholowy to bardzo pijalne i wyjątkowo pełne jak na swój ekstrakt piwo w stylu India Pale Ale.

WRCLW pils

Bazuje na tradycyjnych bawarskich chmielach. Jest wytrawny, orzeźwiający, ma kwiatowo-ziołowy aromat. Pasuje do każdej okazji.

WRCLW pszeniczny

Warzone z dużym udziałem słodu pszenicznego. Swój bananowo-goździkowy aromat zawdzięcza specjalnie dobranym szczepom drożdży. Skutecznie orzeźwia.

WRCLW schöps

We Wrocławiu warzono go już w XVI wieku. Za jego miodowo-muszkatałowy aromat odpowiadają użyte w procesie produkcyjnym drożdże oraz aż cztery rodzaje słodu. Doskonały do posiłku.

 

PIWA SEZONOWE

WRCLW porter bałtycki

XIXwieczny styl, który Polacy doprowadzili do perfekcji. Piwo długo leżakowane, o czekoladowo-kawowych aromatach  

WRCLW marcowy

Klastyczny niemiecki lager, pomarańczowy symbol wiosny. Jego przyjemnie słodowo-tostowy charakter doskonale równoważą umiarkowana goryczka oraz lekko wytrawny finisz. 

WRCLW truskawkowy 

Owocowe piwo o intensywnym aromacie polskich truskawek i pięknym różowym kolorze. Rześkie, lekkie i przyjemne. Idealne orzeźwienie na lato! 

WRCLW fest lager

Nasz sezonowy lager uwarzony wspólnie z austriackim browarem Hofstetten. Najlepiej smakuje w gronie przyjaciół.

WRCLW lekki

Lekkie piwo dolnej fermentacji, bardzo pijalne za zasługą swojej niskiej zawartości alkoholu. Aromat i smak jest bardzo słodowy o zbożowym charakterze.