Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Piwa całoroczne

Przedstawiamy największe hity Browaru Stu Mostów. Piwa całoroczne to wybór cieszących się największą popularnością piw, które uwarzyliśmy od początku istnienia browaru. Każde z nich jest wyjątkowe, każde uwarzone zgodnie z naszymi wartościami, do każdego jesteśmy bardzo przywiązani. Poznacie je po stumostowej, żółtej etykiecie i charakterystycznej, unikalnej dla każdego piwa ikonie. Teraz dostępne dla Was przez całe 12 miesięcy, 52 tygodnie, 365 dni w roku!

AMERICAN IPA

Czas na wycieczkę za Wielką Wodę. Nasza American IPA to piwo reprezentujące zachodnią szkołę warzenia.

BERLINER WEISSE STRAWBERRY

Tego piwa nie można nie znać! Strawberry Berliner Weisse to piwo, które dzięki swojej niezwykłej popularności zyskało status piwa niemal kultowego.

CHOCOLATE STOUT NITRO

Mocno czekoladowe piwo zarówno na specjalne okazje jak i do codziennych degustacji. W 100% naturalny aromat czekolady jest odpowiedzialny za jego wyjątkowy smak.

PALE ALE

O wyjątkowości tego piwa świadczy fakt, iż jest to absolutny klasyk i jedna z naszych najpopularniejszych pozycji.

NONALCOHOLIC BERLINER WEISSE

Bezalkoholowe kwaśne piwo z dodatkiem puree z owoców brzoskwiń i moreli to idealna propozycja dla miłośników orzeźwiających oraz lekkich napojów. 

NONALCOHOLIC LEMON RADLER

Połączenie buchających, aromatycznych cytrusów z piwem bezalkoholowym. Genialnie orzeźwiające i gaszące letnie pragnienie.

NEW ENGLAND IPA

Zanurz się w intensywnym aromacie tropikalnych owoców i świeżych cytrusów, które emanują z tego niezwykłego piwa.