CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Pub

Najlepsze miejsce na pierwszy łyk

Pub na Długosza nie ma dziś odpowiednika w Polsce. Tej wielkości browar z otwartym pubem jest rozwiązaniem unikalnym. Adaptacja industrialnych wnętrz jest trendem, powstają browary, puby i multitapy, ale nikt nie połączył tego w jedną całość. Nikt nie zrobił tego z takim rozmachem. WRCLW zyskał dzięki temu przewagę. Mamy najlepsze w Polsce miejsce by pokazywać różnice między produkcją rzemieślniczą a koncernową. Jako miasto mamy atrakcję całkowicie zgodną z naszą tożsamością. Piwo było przez wieki „stałem elementem codziennego życia wrocławian”. Rozwijaliśmy się, bo potrafiliśmy się spotykać. Stawialiśmy na ożywczy kontakt z ludźmi. Tworzyliśmy miejsca takich spotkań i warzyliśmy najlepsze w Polsce piwo.

Projekt wnętrza jest nowatorski i dobrze oddaje idee marki Browar Stu Mostów – łączenie tradycji ze współczesnością, prawdziwego piwa z prawdziwym życiem. Zapraszamy codziennie od południa, cały proces warzenia jest otwarty dla Wrocławian.

  • Od 12:00 zapraszamy na lunche – autorskie menu, wszystko przygotowywane na miejscu, kucharze pasjonaci.
  • Od 16:00 pub rusza pełną parą – w kranach 6 własnych i 4 piwa rotacyjne z zagranicznych browarów rzemieślniczych.
  • W weekendy pub czynny od 14:00
  • Czwartek, piątek, sobota – bawimy się do 1:00, od niedzieli do środy – do 24:00.

jak-01

 

Zarezerwuj miejsce:

 

 

 

 

Przestrzeń jest zaprojektowana niestandardowo. Mamy strefę picia piwa na stopniach. Siedzi się jakby na widowni w teatrze, przy stolikach mieszczących tylko kufle. Można obserwować scenę, jaką tworzą otwarta kuchnia, bar piwny i goście przy stolikach. Jest też strefa miękka – wygodne kolorowe fotele z podnóżkami, gdzie można się wyciągnąć i lekko odpłynąć.

Przestrzeń tworzą unikatowe stoły, krzesła Masters firmy Kartell i wykonane dla nas z litego orzecha. Sercem lokalu jest duży, trzymetrowy stół, przy którym stoją charakterystyczne hokery. Blat wykonano z blachy ocynkowanej wykończonej miedzianymi nitami. Wiele elementów jest inspirowanych produkcją piwa – wykończenia z blachy, faktura szkła na barze. Inne przypominają przytulny kąt, np. poduszki robione na szydełku, które w zestawieniu z industrialnym wnętrzem, surowością blachy tworzą awangardową całość. Pub jest usytuowany na antresoli, z której w ciągu dnia można oglądać proces produkcji kraftowego piwa.

Projekt wnętrza wykonało Studio Projektowania Wnetrz Q, pod nadzorem artysty plastyka Małgorzaty Krzemińskiej oraz architekt Elżbiety Wachowiak. Dzięki ich talentom i zaangażowaniu mamy miejsce z klimatem, w którym dobrze czują się pasjonaci piwa i ludzie z pasją, ceniący sobie życie towarzyskie i jakość, na której opiera się kraft.

 

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

-
mautic is open source marketing automation