Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Deep in Stout – Imperial Stout BBA

Przedstawiamy unikalny blend dwóch Imperialnych Stoutów z naszego Barrel Roomu. Połączyliśmy leżakowanego przez ponad 2 lata (28 miesięcy) w beczkach po Buffalo Trace pastry imperial stouta z double mash imperial stoutem leżakowanym przez blisko rok (10 miesięcy) w beczkach po Jim Beam oraz Wild Turkey. 

Oba te trunki są niezwykle intensywne, mocne i gęste. Jeden z nich zaskakuje ogromną ilością użytych słodów oraz długim procesem gotowania, co przekłada się na wyjątkowo wysoki ekstrakt. Drugi, dzięki zastosowaniu techniki „double mash” (podwójnego zacierania), osiąga niezwykłą głębię smaku. 

Po dwóch latach leżakowania piwo uzyskało niepowtarzalne nuty wanilii, dębu i szlachetnego alkoholu, tworząc niezwykle złożony profil smakowy. Te intensywne elementy doskonale współgrają z delikatniejszymi nutami kokosa i bourbonu, pochodzącymi od krócej leżakowanego stouta. 

To nie tylko piwo, to prawdziwe dzieło sztuki warzone z pasją i zaangażowaniem. Wyjątkowa wersja, bez dodatków — czysta esencja smaku. Przygotujcie się na niezapomniane doznania podniebienne. Premiera już niebawem, nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! 


STYL
Imperial Stout BBA
DODATKI
.
ZAWIERA
Słód: jęczmienny, laktoza