Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

BGM24 Future – New England Double IPA

Z dumą prezentujemy najnowsze uzupełnienie naszej serii piw stworzonej na cześć Festiwalu bgm – New England Double IPA. 
Charakteryzująca się znacznie niższą goryczką, ta IPA wyróżnia się na tle innych swoją dużą mętnością i soczystym, owocowym profilem, przypominającym skok w morze świeżych owoców. Obłędny chmielowy aromat sprawia, że jest to piwo, które z pewnością pozostanie w pamięci każdego smakosza. 

Starannie przefermentowane naszym klasycznym domowym szczepem drożdży, zostało następnie intensywnie nachmielone na zimno pod koniec fermentacji.  

Użyliśmy do tego celu wyselekcjonowanych odmian chmielu – Strata i Motueka, a także skoncentrowanej formy Chmielu Citra (Lupomax), aby nadać piwu niesamowitą głębię smaku i aromatu. Chmiel Citra Lupomax znalazł również swoje zastosowanie podczas chmielenia brzeczki w whirlpoolu, dodając piwu dodatkowej warstwy złożoności. 

Efektem naszych starań jest piwo niezwykle owocowe, soczyste i intensywnie chmielowe, które z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających miłośników piwa. Zapraszamy do degustacji naszej Double IPA Wschodniego Wybrzeża.  

To piwo nie tylko odzwierciedla pasję i kreatywność naszych piwowarów, ale również zapewnia niezapomniane doświadczenie smakowe, będące kwintesencją tego, co w piwie chmielowym najlepsze. 


STYL
New England Double IPA
DODATKI
Strata | Motueka | Citra | Lupomax
ZAWIERA
Słód: jęczmienny; Płatki: owsiane