Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

PIWA SEZONOWE

Piwa sezonowe są zmienne. Podobnie jak pory roku pojawiają się, zanikają i powracają. Jedyne co się nie zmienia to ich wyjątkowy smak. Inspirowane każdą z pór roku i stworzone po to, aby towarzyszyć Wam bez względu aurę. Możecie się ich spodziewać co kwartał. Są dopełnieniem linii piw całorocznych i podobnie jak one są łatwe do poznania po charakterystycznym, stumostowym, i bardzo kolorowym designie.

 

Holiday Stout

Wyobrażasz sobie udane święta bez świątecznego piwa? My też nie. Dlatego odpowiednio wcześniej uwarzyliśmy pysznego stouta, którym przesyłamy ci życzenia wesołych i spokojnych. Spodziewaj się tylko tego, co przyjemne. Gładkości. Aromatów kawy i gorzkiej czekolady. Nielimitowanej przepyszności w limitowanej, świątecznej, krótkiej serii prosto z Browaru Stu Mostów.
MORE-1

 

Gose Guava, Passion Fruit & Mango

Idealne piwne orzeźwienie na słoneczne i upalne dni. Niskoalkoholowe, cierpkie i wypełnione po zawleczkę owocowym smakiem i aromatem. Stworzyliśmy je na bazie porządnej dawki słodu pszenicznego, płatków owsianych i soli morskiej, a następnie wzbogaciliśmy dodatkiem puree z różowej gujawy, marakui i mango spajając je tym samym w rześką, pyszną i maksymalnie pijalną całość!
MORE-1

 

 

 

Berliner Weisse Cherry, Blackcurrant & Raspberry

Idealne piwne orzeźwienie na słoneczne, gorące dni. Niskoprocentowe, cierpkie, pełne owocowego smaku i aromatu. Warzone z dużą dawką słodu pszenicznego i wzbogacone dodatkiem aromatycznych wiśni, czarnych porzeczek i malin. Soczyste, pyszne i super pijalne!
MORE-1

 

Dry Hopped Saison Motueka & Huell Melon

Wieloziarnista baza słodowa, mieszanka nowozelandzkiej odmiany Motueka oraz niemieckiego Huell Melon i naszych dwóch szczepów drożdży z gatunku saison. Z ich połączenia powstał subtelnie nachmielony na zimno, klasyczny Saison o intensywnych nutach limonki, melona i truskawki. Rześkie, dobrze zbalansowane i maksymalnie pijalne piwo idealne do świętowania pierwszych słonecznych dni w tym roku!
MORE-1

 

Citrus Witbier

Biere blanche (białe piwo) bo tak również nazywany jest witbier, to łagodne piwo pszeniczne o wybitnie sesyjnym charakterze warzone tradycyjnie z dodatkiem cytrusów i przypraw. W naszej interpretacji tego stylu uwzględniliśmy dodatek skórki z gorzkiej pomarańczy oraz rumianku. 
MORE-1

 

Red IPA

Nasza druga propozycja na wczesno-wiosenny sezon to klasyczna 𝐑𝐞𝘥 𝐈𝘗𝔸, do której uwarzenia wykorzystaliśmy “stare, dobre” odmiany chmieli będące z nami od samego początku piwnej rewolucji w składzie: Chinook, Simcoe i Amarillo.
MORE-1

 

Märzen Lagerbier

𝙈ä𝙧𝚣𝙚𝙣 L𝙖𝙜g𝕖𝕣bᵢₑ𝐫 to klasyczny styl piwny, który pozwoli Wam wejść piwnie w nowy, wczesnowiosenny sezon i rozkoszować coraz dłuższymi (i cieplejszymi!) dniami. Świetnie sprawdzi się zarówno po dniu spędzonym na wycieczce rowerowej, pieszej wędrówce jak i… przy okazji pierwszego w tym sezonie ogniska ze znajomymi.
MORE-1

 

 

Oak Aged Brown Ale

To kompleksowy i słodowy Brown Ale leżakowany z dodatkiem dużej ilości płatków dębowych będący prawdziwą kwintesencją brytyjskiego szyku w piwnym wydaniu! Spodziewajcie się intensywnych nut ciasteczek, orzechów i karmelu uzupełnionych waniliowym afterteast’em. Wysoko pijalne i pełne o ciemnobrązowej barwie, beżowej pianie i niskiej goryczce.

MORE-1

 

 

Dark Lager

Ten lager to klasyczne piwo dolnej fermentacji o wybitnie sesyjnym charakterem oraz aromacie bogatym w nuty skórki żytniego chleba, ciemnych owoców z odrobiną ciemnego kakao i kawy w tle. Wszystkie z osobna wyczuwalne, ale i idealnie ze sobą współgrające – spróbujcie i dajcie się tej zimy porwać magii piw w stylu lager!

MORE-1