CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Nitro series

 

 

WRCLW Coffee Imperial Stout NITRO

Przymiotnik „Imperialny” odnosi się do nadzwyczajnego ekstraktu i mocy piwa – co prawda zakres jest dość szeroki, ale to właśnie te wysoce ekstraktywne, ekstremalne wersje tego stylu przyprawiają o szybsze bicie serca każdego miłośnika piwa.

 

 

 

WRCLW Tonka Vanilla and Chocolate Baltic Porter Nitro

Do długo wylażakowanego, ciemnego piwa dolnej fermentacji, o mocnej podbudowie słodowej i z łagodnymi nutami ciemnych słodów, dodaliśmy bardzo aromatycznych dodatków – kakao, laski wanilii i fasolę tonkę.

 

 

 

WRCLW Baltic Porter NITRO

Piwo ciemne, dolnej fermentacji, wyjątkowo długo fermentowane i leżakowane – bo właśnie takie portery bałtyckie są najlepsze. Z solidną podbudową słodową, delikatnym aromatem ciemnych słodów – podobny do wafli w czekoladzie.

 

 

Salamander Oatmeal Chocolate Milk Stout Nitro

Słodki stout, często nazywany mianem „Cream stout” jest nieprzejrzyście czarny. Słodowe nuty czekolady, karmelu i kawy są tutaj dominujące i pojawiają się również w smaku.

 

 

 

WRCLW Imperial Stout NITRO

Uzyskanie tak wysokiego ekstraktu jest nie lada wyzwaniem w każdym browarze. Przy takiej gęstości brzeczki nastawnej (30% ekstraktu!) bardzo spada wydajność procesu. Sprzęt i umiejętności piwowara są wystawione na najcięższą próbę.

 

wiecej_bro

 

 

WRCLW Barley Wine NITRO Rum B.A. 2018

Barley Wine należy do najmocniejszych rodzajów piwa, znany jest z bogactwa aromatów słodowych – karmelowych, biszkoptowych i miodowych. Z czasem zyskuje nut rodzynek i suszonych fig. Leżakowanie w dębowych beczkach po rumie z Belize wzbogaca bukiet o zapachy wanilii, kokosa, cynamonu i rzecz jasna – rumu. Nasycanie azotem w specjalnej technologii wpływa na aksamitną teksturę. Aby w pełni cieszyć się piwem jak z brytyjskiego pubu, serwuj w odpowiedni sposób

 

wiecej_bro

 

 

WRCLW Imperial Stout NITRO Bourbon B.A. 2018

Najmocniejsze i najgęstsze piwo Browaru Stu Mostów. Czarne, nieprzejrzyste, warzone z największą ilością ciemnych i palonych słodów.

 

wiecej_bro

 

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

-
mautic is open source marketing automation