Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Art

ART. creative collaboration

 

Marka ART symbolizuje kreatywną kooperację. Stworzyli ją ludzie utalentowani i otwarci na wymianę doświadczeń. Adresowana jest do ludzi kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenie. Od początku buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Jest dobrą wizytówką kraftu.

 

 

ART+24 DDH DIPA Oat and Spelt

DDH DIPA – warzona ze specjalistą od chmielu na zimno – Alexem Lawes, założycielem i głównym piwowarem browaru Whiplash z Irlandii. Dobraliśmy nietypowy zasyp, bo z niemal 30% dodatkiem słodu owsianego i orkiszowego, które nadają zmętnienia i aksamitnej gładkości. Potężne, podwójne chmielenie na zimno, bardzo aromatycznymi odmianami Simco, Mosaic i Galaxy zapewniają niebywałą soczystość i owocową chmielowość.

 

 

ART +24 DDH DIPA Oat and Spelt

Potężna DDH DIPA, zacierana z dużą ilością słodu owsianego oraz orkiszowego. Podwójnie chmielona podczas fermentacji i leżakowania piwa. Niebywale aromatyczna, bo chmiele (Columbus, Simcoe, Mosaic, oraz Galaxy) dobrał nie kto inny jak specjalista od chmielowych piw, czyli Alex Lawes, założyciel i główny piwowar browaru Whiplash z Irlandii.

 

wiecej_bro

 

 

ART +23 Kiwi and Cherry Berliner Weisse

Świetnie pijalne piwo na każdą porę roku! Przy tworzeniu ART.+23 po raz drugi spotkaliśmy się z hiszpańskim MALTE – i podobnie jak przy kolaboracji kulinarnej, teraz też nie mogło zabraknąć pomysłowości i dobrego smaku. Nasze najnowsze piwo to harmonijne połączenie jasnego, kwaśnego i niezwykle lekkiego stylu Berliner Weisse, zakwaszanego w kotle warzelnym z wykorzystaniem bakterii kwasu mlekowego, z owocowym akcentem – przecierem z hiszpańskiego kiwi i sokiem tłoczonym z polskich wiśni.

 

 

ART +23 Kiwi and Cherry Berliner Weisse

Berliner Weisse – historyczny styl jasnego, kwaśnego piwa, którego renesans zawdzięczamy piwowarstwu rzemieślniczemu. Łącząc siły z hiszpańskim MALTE postanowiliśmy wzbogacić jego smak i aromat o uprawiane w tamtych rejonach kiwi i polski tłoczony sok z wiśni. Wyjątkowo kwaśne i orzeźwiające połączenie.

 

wiecej_bro

 

 

ART+22 DDH DIPL (Double Dry Hopped Double India Pale Lager)

Uwarzone we współpracy z angielskimi specjalistami od piw chmielowych – Northern Monk. Ich imponujące doświadczenie z aromatycznymi IPA przenieśliśmy do piwa dolnej fermentacji. Przedstawiamy DDH DIPL – z jasnym, amerykańskim zasypem – kukurydzą i ryżem, podwójnie chmielony niebywałymi ilościami intensywnie aromatycznego chmielu, czysty w profilu lager, który niesamowicie Was zaskoczy.

 

ART+22 DDH DIPL (Double Dry Hopped Double India Pale Lager)

Przedstawiamy DDH DIPL – z jasnym, amerykańskim zasypem – kukurydzą i ryżem, podwójnie chmielony niebywałymi ilościami intensywnie aromatycznego chmielu, czysty w profilu lager.

 

wiecej_bro

 

 

ART+21 Pineapple and Passionfruit Sour Ale

Kolaboracyjne piwo z Rosyjskim browarem Zagovor. Ten niebanalny browar słynie z odjechanych piw – dlatego postanowiliśmy takie uwarzyć! Mega kwaśne, mocniejsze, super jasne, orzeźwiające i intensywnie egzotyczne – taki jest efekt naszej współpracy, a konkretniej to ART.+21 Pineapple and Passionfruit Sour Ale.

 

ART+21 Pineapple and Passionfruit Sour Ale

Mega kwaśne, mocniejsze, super jasne, orzeźwiające i intensywnie egzotyczne – taki jest efekt naszej współpracy, a konkretniej to ART.+21 Pineapple and Passionfruit Sour Ale.

 

wiecej_bro

 

 

ART.+20 Hibiscus Citrus Saison

Kolaboracyjne piwo z browarem Dois Corvos (dwa kruki) z Lizbony! Nasze pierwsze piwo z portugalskim browarem, który podczas wspólnego warzenia reprezentował Paweł Nowak – ich polski piwowar. Pierwszy raz użyliśmy do warzenia kwiatu hibiskusa – aromatycznego i kwaśnego, który wraz z zestami z cytusów najlepiej pasuje do belgijskiego stylu Saison. Kwaskowe, czerwone, cytrusowe, hibiskusowe farmerskie orzeźwiające piwo – rozsmakujcie się w nim, podobnie jak my.

ART.+20 Hibiscus Citrus Saison

Kolaboracyjne piwo z browarem Dois Corvos (dwa kruki) z Lizbony!

Kwaskowe, czerwone, cytrusowe, hibiskusowe farmerskie orzeźwiające piwo – rozsmakujcie się w nim, podobnie jak my.

 

wiecej_bro

 

ART+19 Rye Brut IPA

Kolaboracyjne piwo z browarem Laugar z kraju basków. Ten słynny hiszpański browar słynie z wysokiej jakości chmielowych piw, postaraliśmy się połączyć siły w nowym stylu – Brut IPA. Wspólnie dobraliśmy recepturę i wyselekcjonowaliśmy chmiele – bo w tego typu piwie, chmielenie jest szczególnie trudne – znaleźć balans w tak wytrwanym piwie to nie lada wyzwanie. Wspaniale bawiliśmy się przy warzeniu tego wymagającego stylu, a owoc tej punk- rockowej kolaboracji możecie już spróbować!

 

ART+19 Rye Brut IPA

Najmłodszy styl wśród IPA – Brut IPA, to jasne, zamglone, super wytrawne piwo, wypełniające lukę pomiędzy New England IPA (DDH IPA) oraz West Coast IPA. Imponujące odfermentowanie uzyskuje się poprzez użycie podczas zacierania nietypowego dodatku – enzymu, glukoamylazy, który produkuje fermentowalne cukry ze skrobi. W ten sposób piwo jest niesamowicie wytrawne, a więc i goryczka musi zostać obniżona.

 

wiecej_bro

 

ART+18 Honey and Coconut Wheat Wine

ART+18 Honey and Vanilla Wheat Wine

ART.+18, pełnoletni, warzony w kooperacji z dojrzałym, holenderskim browarem, o światowej renomie – De Molen. John Brus, założyciel i nadal główny piwowar, słynie z warzenia wyśmienitych mocnych piw, a więc kiedy nas odwiedził, nie mogliśmy wybrać innego piwa! Ale chcieliśmy, aby było to coś wyjątkowego, czego żadne z nas do tej pory nie robiło – postanowiliśmy uwarzyć wariację nt. „wina piwnego”, a więc Wheat Wine – wino pszeniczne. Mocne, treściwe – ale w przeciwieństwie do Barley Wine, czy RIS – jasne, o łagodniejszych nutach słodowych, a bardziej wyrazistych drożdżowych. W takim mocnym, ale ułagodzonym trunku, możliwe jest uwydatnienie bardziej stonowanych dodatków – i tak postanowiliśmy podzielić piwo na dwie równe części, do jednej dodaliśmy wyśmienity polski miód akacjowy i laski aromatycznej wanilii meksykańskiej. Do drugiej trafił nieco bardziej charakterny miód rzepakowy, oraz świeżo prażone, zaraz przed dodaniem do HopGun’a, chipsy kokosowe.

 

 

ART+18 Honey and Vanilla Wheat Wine

Wheat Wine – wino pszeniczne. Mocne, treściwe – ale w przeciwieństwie do Barley Wine, czy RIS – jasne, o łagodniejszych nutach słodowych, a bardziej wyrazistych drożdżowych. W takim mocnym, ale ułagodzonym trunku, możliwe jest uwydatnienie bardziej stonowanych dodatków.

 

wiecej_bro

 

 

ART+18 Honey and Coconut Wheat Wine

Wheat Wine – wino pszeniczne. Mocne, treściwe – ale w przeciwieństwie do Barley Wine, czy RIS – jasne, o łagodniejszych nutach słodowych, a bardziej wyrazistych drożdżowych.

 

wiecej_bro

ART+17 Pink Guava Sour Saison

Pierwszy w browarze stu mostów saison – ale nie byle jaki! To owoc kolaboracji dwóch zaprzyjaźnionych browarów, bo już drugi raz uwarzyliśmy piwo z chłopakami z Naparbier. Tym razem postawiliśmy na bardzo wytrawnego saisona, którego orzeźwiającą moc podkręciliśmy zakwaszaniem bakteriami kwasu mlekowego. A do tego wszystkiego trafił przecier z przeegzotycznej różowej gujawy. Niesamowity mix kwaśnego, fenolowo-estrowego piwa farmerskiego i owocowej tropikalności.

 

 

ART+17 Pink Guava Sour Saison

Tym razem postawiliśmy na bardzo wytrawnego saisona, którego orzeźwiającą moc podkręciliśmy zakwaszaniem bakteriami kwasu mlekowego. A do tego wszystkiego trafił przecier z przeegzotycznej różowej gujawy.

 

wiecej_bro

 

ART+16 Blueberry Foreign Extra Stout Nitro

Tradycyjne piwo z wysp ożywione dodatkiem wyśmienitych borówek słodkiej odmiany Rubel. Już połączenie aromatów gorzkiej czekolady, kakao i soczystych owoców wywołuje uśmiech na twarzy, a co dopiero pierwszy łyk! Uderzająca słodycz borówki skontrowana palonością pochodzącą od słodów oraz aksamitna tekstura wynikająca z zastosowania przez nas azotu do wysycenia piwa.

 

 

ART+16 Blueberry Foreign Extra Stout Nitro

Tradycyjne piwo z wysp ożywione dodatkiem wyśmienitych borówek słodkiej odmiany Rubel

 

wiecej_bro

 

 

ART+15 Vanilla and Chocolate Hot Scotch Ale

Ciemniejsze, tęgie piwo, pochodzące ze Szkocji, gdzie fermentacja i leżakowanie odbywały się w niższych temperaturach, co uwydatniało słodowy profil. Pełne nut zbożowo-chlebowych, z delikatnie czekoladowo-palonym charakterem. W podstawowej wersji określane często nudnym stylem – ale nie w naszym przypadku!

 

ART+15 Vanilla and Chocolate Hot Scotch Ale

Ciemniejsze, tęgie piwo, pochodzące ze Szkocji, gdzie fermentacja i leżakowanie odbywały się w niższych temperaturach, co uwydatniało słodowy profil. Pełne nut zbożowo-chlebowych, z delikatnie czekoladowo-palonym charakterem.

 

wiecej_bro

 

 

ART+1 Doppel Weizenbock German IPA

Oto pierwsze nasze piwo uwarzone we Wrocławiu we współpracy – Camba Bavaria & Browar Stu Mostów. Piwo jakiego nie było w Polsce i jakiego nie warzy się dziś w Niemczech. Piwo bardzo trudne, wymagające dobrej współpracy i kreatywności piwowarów. Projekty tego typu wyróżniają produkcję rzemieślniczą od masowej. Wyjątkowa jest finalna receptura, składniki i skala zaangażowania obu stron. W przypadku współpracy międzynarodowej dochodzi jeszcze promocja rodzimej sceny i WRCLW jako miejsca warzenia piwa. Zapraszamy na pierwszy łyk.

 

art_bottle

ART+1 Doppel Weizenbock German IPA

to mariaż niemieckiej szkoły robienia piwa typu Weizenbock z chmieleniem bardziej wyrazistym w stylu India Pale Ale. Piwo jest ciemnopomarańczowe i bierze to co najlepsze z dwóch styli – moc i przyjemny bananowo-goździkowy aromat podwójnego pszenicznego koźlaka, oraz cytrusową owocowość IPA, za którą odpowiedzialne są nowofalowe odmiany niemieckich chmieli – Hallertau Saphir oraz Mandarina Bavaria.

 

wiecej_bro

 

 

ART+2 NIGREDO. Chocolate Mint Foreign Extra Stout

Piwo powstałe na Beer Geek Madness. Wraz z 3 innymi browarami Piwoteka, Mason i Kraftwerk – zaprezentujemy nasz sposób osiągnięcia piwnej perfekcji – MAGNUM OPUS.

Wielkie Dzieło (kamień filozoficzny), Opus Magnum miało na celu doprowadzenie materii do doskonałości (stąd idea transmutacji pośledniego metalu w złoto), a wraz z nią transformacji świadomości alchemika. Średniowieczni i renesansowi filozofowie wyszczególniali w Dziele kilka etapów, odnoszących się do przemian substancji na drodze do doskonałości. Kolejne fazy przemiany substancji arkanicznej zwykło się już od czasów alchemii greckiej sygnować za pomocą czterech następujących po sobie kolorów: czarnego (nigredo), białego (albedo), żółtego (citrinitas) oraz czerwonego (rubedo) – wieńczącego dzieło.

Nigredo, pierwszy stopień tworzenia Magnum Opus jest gotowy. Zapraszam na pierwszy łyk!

 

nigredo

ART+2 NIGREDO. Chocolate Mint Foreign Extra Stout

Styl ten charakteryzuje się intensywnymi aromatami palonego zboża, z nutami świeżo palonej kawy i gorzkiej czekolady. Często w tle wyczuć można subtelny zapach słodkich suszonych owoców, lukrecji bądź melasy

Do ciemnej materii Foreign Extra Stoutu dodaliśmy prażonych ziaren kakaowca, oraz świeżej mięty czekoladowej i suszonej mięty pieprzowej, od wieków używanej przez alchemików.

 

wiecej_bro

 

ART+3 COFFEE MILK DARK LAGER ART3

ART+3 COFFEE MILK DARK LAGER został uwarzony z dodatkiem ciemnych słodów jęczmiennych i pszenicznych, dodanych pod koniec zacierania, tak aby nadać ciemny kolor i delikatny aromat kawy i czekolady, świetnie łączący się z profilem aromatycznym wybranej kawy. W czasie gotowania z chmielem dodaliśmy laktozy – cukru mlecznego, który nie jest fermentowany przez drożdże piwowarskie, przez co pozostaje w piwie, budując podwyższoną pełnię.

 

art3big

 

ART+3 COFFEE MILK DARK LAGER ART3

To ciemne piwo dolnej fermentacji, do którego na 2 etapach dodaliśmy wyśmienitej kawy „Peru-Elmer Pena” spod znaku wrocławskiego Czarnego Deszczu. Niewielką część kawy dodaliśmy po zakończeniu procesu gotowania z chmielem, ale znakomita większość powędrowała do leżakującego piwa, gdzie wykorzystując metodę „cold brew”, czyli „zimnego parzenia” kawy, uzyskaliśmy niepowtarzalny aromat i smak wyśmienitej kawy – w piwie!

 

wiecej_bro

 

ART+4 White IPA

Piwo łączy dwa style – American IPA oraz Witbier, czyli dwa wielkie piwowarskie światy. Wzięliśmy z nich to co najlepsze – rześkość i chmielową moc American IPA wraz z intensywnością aromatów pomarańczy i cytrusowej kolendry Witbiera. Do tego 15 BLG, czyli moc jak na 15-lecie Kabaretu. Niebiański efekt.

 

ART+4 White IPA

Piwo charakteryzuje niezwykle intrygujący aromat chmielowy, kojarzący się z owocami tropikalnymi, marakui, cytrusów wraz z aromatami kwiatowymi, uzyskanymi również w wyniku intensywnego chmielenia w tankach leżakowych. Goryczka jest intensywna, pochodzi zarówno z chmieli jak i skórek gorzkiej i słodkiej pomarańczy. Do tego aromat cytrusowej kolendry indyjskiej. A to wszystko w jasnym wydaniu piwa górnej fermentacji. Warzone z humorem. Spożywać z uśmiechem. Zapraszamy na pierwszy łyk!

 

wiecej_bro

 

 

 ART+5 Imperial Apricot IPA

Piąte piwo w serii ART jest szczególnie wyjątkowe. Uwarzyliśmy je z jednym z najciekawszych amerykańskich browarów rzemieślniczych – Pizza Boy Brewing. Wydarzenie nietuzinkowe, bo to właśnie tam, w Stanach, wszystko się zaczęło. I nigdy nie skończyło!

 

 

ART+5 Imperial Apricot IPA

ART+5, Imperial Apricot IPA, owoc pierwszej polsko-amerykańskiej kolaboracji. Wraz z browarem z Pensylwanii – Pizza Boy Brewing, uwarzyliśmy mocne piwo górnej fermentacji. Wysoki ekstrakt, jasna barwa i ogromne uderzenie amerykańskiego chmielu, to wszystko w raczej wytrawnej wersji, infuzowanej puree morelowym wraz z chmielem Falconer’s Flight.

 

wiecej_bro

 

 

ART+6 Orkiszowe z marchwią

ART.+6, czyli kooperacja Browaru Stu Mostów z kolektywem kulinarnym Food Think Tank, to przede wszystkim połączenie tradycji z nowofalowym szaleństwem i kompletnym nieskrępowaniem. Food Think Tank znany jest z tego, że nie podlega żadnym definicjom – są nowym rodzajem inicjatywy, skupiającej specjalistów wielu branż, ale mających jeden cel – przywrócić jakość do kulinariów.

 

 

ART+6 Orkiszowe z marchwią

Piwo uwarzone z kolektywem Food Think Tank. Łączy w sobie charakterystyczny, zbożowo-rustykalny smak piwa orkiszowego; goryczkę i aromat niemieckich i amerykańskich odmian chmielu, oraz nietypowy aromat… marchewkowy. Marchew wraz z sokiem jabłkowym i miodem była podstawą stworzonej przez Food Think Tank esencji, dodanej do leżakującego piwa. Zaskakujące i nietypowe.

 

wiecej_bro

 

 

ART+7 Red German IPL (India Pale Lager)

Siódmy ART w kolejności to zarazem kolejna współpraca z niemieckim browarem Camba Bavaria. Jednocześnie zawiera wiele nawiązań do pierwszego naszego wspólnego piwa – ART.+1. Do mocnego lagera, opartego na monachijskim słodzie dodaliśmy słodów karmelowych – jasnych i ciemnych, do nadania głębokiej czerwonej barwy. Mocno go nachmieliliśmy, niemal identycznie jak ART.+1, ale różnica w produkcji „lagerów” i „ale” dała w tym piwie inny charakter chmielowy.

 

 

ART+7 Red German IPL

IPL to odpowiednik IPA wśród Lagerów. Przedstawiamy ten styl w czerwonej odmianie, z karmelową podbudową, z chmieleniem niemal identycznym jak w ART.+1 – czyli niemieckie chmiele, takie jak Saphir i Mandarina Bavaria.

 

wiecej_bro

 

 

ART+8 Strawberry Berliner Weisse

Wreszcie coś dla Sour-Hedów! Nasz ART.+8 to Berliner Weisse, gdzie po raz kolejny połączyliśmy siły z ciekawym browarem niemieckim – tym razem jest to browar BRŁO z Berlina! Jak zwykle czerpiemy z obu stron to co najlepsze! Jest to mix niemieckiej tradycyjnej szkoły piwowarskiej, czyli historyczny styl jasnego, niezwykle lekkiego i orzeźwiającego niemieckiego piwa – Berliner Weisse, fermentowanego z udziałem bakterii kwasu mlekowego, z nowofalowymi niemieckimi chmielami – Comet i Huell Melon oraz sezonowym polskim akcentem – aromatycznymi truskawkami.

 

 

ART+8 Strawberry Berliner Weisse

Jest to mix niemieckiej tradycyjnej szkoły piwowarskiej, czyli historyczny styl jasnego, niezwykle lekkiego i orzeźwiającego niemieckiego piwa – Berliner Weisse, fermentowanego z udziałem bakterii kwasu mlekowego, z nowofalowymi niemieckimi chmielami – Comet i Huell Melon oraz sezonowym polskim akcentem – aromatycznymi truskawkami.

 

wiecej_bro

 

 

ART+9 Oatmeal Hoptart

Kolejny kamień milowy dla Browaru Stu Mostów to kooperacyjne warzenie z następnym amerykańskim browarem – Bristol Brewing Company, leżący u podnóża gór skalistych w Colorado! W gorące lato pijają tam dużo lemoniady, więc zrobiliśmy piwną lemoniadę chmielową! I to bez ani grama cytrusów! Użyliśmy najbardziej aromatycznych chmieli ze Stanów i Australii – Citra, Topaz i Galaxy, dodawanych tylko metodą „late hopping”. Połączyliśmy tu z aksamitnością płatków owianych, opakowaliśmy w lekkie piwo, zakwaszane bakteriami kwasu mlekowego. Moc orzeźwienia, jednocześnie dla Sour- i Hop- Headów!

 

 

ART+9 Oatmeal Hoptart

Użyliśmy najbardziej aromatycznych chmieli ze Stanów i Australii – Citra, Topaz i Galaxy, dodawanych tylko metodą „late hopping”. Połączyliśmy tu z aksamitnością płatków owianych, opakowaliśmy w lekkie piwo, zakwaszane bakteriami kwasu mlekowego. Moc orzeźwienia, jednocześnie dla Sour- i Hop- Headów!

 

wiecej_bro

 

 

ART+10 Coffee Milk Amber Ale

Drugie (po ART+3) piwo z dodatkiem kawy w historii Browaru Stu Mostów. Tym razem będzie to Amber Ale z dodatkiem laktozy, prażonego ziarna kakaowca oraz oczywiście wyśmienitej kawy! Ponownie do projektu zaprosiliśmy Czarny Deszcz – wrocławską, rzemieślniczą palarnię kawy. Tym razem okazja jest niebanalna – Filip Kucharczyk z Czarnego Deszczu został Mistrzem Świata w kategorii Aeropress! Wspaniałą wiadomością jest również to, że do tego piwa użyjemy dokładnie takiej samej kawy, z pomocą której Filip zdobył te prestiżowe trofeum – Colombia rio negro. Kawa dodawana będzie wyłącznie metodą cold brew, tak aby zachować w maksymalnym stopniu jej aromat i świeżość.

 

 

ART+10 Coffee Milk Amber Ale

Drugie (po ART+3) piwo z dodatkiem kawy w historii Browaru Stu Mostów. Tym razem będzie to Amber Ale z dodatkiem laktozy, prażonego ziarna kakaowca oraz oczywiście wyśmienitej kawy!

 

 

wiecej_bro

 

 

ART+11 Double Cherry Rauchweizenbock

Pierwsza polsko-hiszpańska kolaboracja! Z browarem z absolutnej hiszpańskiej czołówki – Naparbier. Ich hiszpański temperament można wyczuć nie tylko w ich piwach, ale również np. we wzorach etykiet. Nasi przyjaciele z Pampeluny i Barcelony nie boją się eksperymentować, toteż tym razem pojechaliśmy po bandzie! Połączenie polskiej specjalności, czyli słodów wędzonych (ale wędzonych bardzo nietypowym drewnem – czereśni) oraz wiśni (w dużej ilości produkowanych zarówno w Polsce jak i Hiszpanii) opakowanych w pełny, klasyczny, wędzony koźlak pszeniczny dało piorunujący efekt – takie piwo powstaje tylko raz w roku.

 

 

ART+11 Double Cherry Rauchweizenbock

Połączenie polskiej specjalności, czyli słodów wędzonych (ale wędzonych bardzo nietypowym drewnem – czereśni) oraz wiśni (w dużej ilości produkowanych zarówno w Polsce jak i Hiszpanii) opakowanych w pełny, klasyczny, wędzony koźlak pszeniczny dało piorunujący efekt – takie piwo powstaje tylko raz w roku.

 

wiecej_bro

 

 

ART+12 Mango, Strawberry and Raspberry Ale

Maksymalnie owocowe piwo – ART.+12 Mango, Strawberry and Raspberry Ale, czyli owoc polsko- norweskiej kolaboracji Browaru Stu Mostów z Haandbryggeriet! Niepohamowana moc owocowych nut mango, truskawki i malin. Dodatek 25% owoców, w naturalnej, nieprzetworzonej formie puree oraz soków tłoczonych na zimno jest imponujący. Najbardziej owocowe piwo uwarzone kiedykolwiek przez Browar Stu Mostów i Haandbryggeriet! Ale nie zapominajmy że to jednak piwo! A więc na finiszu odnajdziecie w nim goryczkę i nutę zbożową. Na zdrowie! Skål!

 

 

ART+12 Mango, Strawberry and Raspberry Ale

Niepohamowana moc owocowych nut mango, truskawki i malin. Dodatek 25% owoców, w naturalnej, nieprzetworzonej formie puree oraz soków tłoczonych na zimno jest imponujący.

 

wiecej_bro

 

ART+13 Bread and Pumpkin Ale

Dyniowo-chlebowa kolaboracja tej jesieni! Ze specami od „dyniowej roboty” uwarzyliśmy Pumpkin Ale z dodatkiem czerstwego pieczywa z Conceptu Stu Mostów – mieszanka wszystkich naszych wypieków, zarówno chleba pszennego czy żytniego, bułek oraz piwnych precli. Nadały niepowtarzalny, zbożowo-chlebowy smak.

 

 

ART+13 Bread and Pumpkin Ale

Dyniowo-chlebowa kolaboracja tej jesieni! Ze specami od „dyniowej roboty” uwarzyliśmy Pumpkin Ale z dodatkiem czerstwego pieczywa z Conceptu Stu Mostów – mieszanka wszystkich naszych wypieków, zarówno chleba pszennego czy żytniego, bułek oraz piwnych precli.

 

wiecej_bro

 

ART+14 Mango and Peach DIPA

Piwna owocowo-chmielowa bomba! Z piwowarami z Brewski musi być owocowo. Ale też i chmielowo! Krótko jak zrobić piwo z browarem Brewski: dać dużo jasnych słodów, płatków owsianych i pszenicznych dla mętności, znaleźć i dodać najwięcej jak się da amerykańskich chmieli, a na koniec wpompować jak najwięcej, najbardziej aromatycznych owoców – mango z którego słyną i brzoskwini, którą my uwielbiamy.

 

 

ART+14 Mango and Peach DIPA

Wytrawne owocowe wytrawne DIPA od którego nie można się oderwać. Piwna owocowo-chmielowa bomba! Z piwowarami z Brewski musi być owocowo. Ale też i chmielowo!

 

wiecej_bro