CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
ARE YOU OVER THE AGE OF 18?
Imperial Stout to nasza urodzinowa tradycja – w tym roku wykorzystaliśmy dodatek masła orzechowego i leżakowaliśmy go w beczkach po bourbonie Four Roses, które nadały aromatów wanilii, kokosa i oczywiście – amerykańskiej whisky! Nasycenie azotem wygładziło dodatkowo jego strukture i doskonale połączyło z aromatami słodowymi, tworząc niesamowicie pyszny, deserowy efekt!
Świąteczna edycja pszenicznego piwa Schops w wersji Rum B. A z dodatkiem uwędzonych uprzednio w dymie ze zrębków bukowo-cedrowych suszonych śliwek, które uzupełniły charakterystyczny dla klasycznej wersji aromat gałki muszkatołowej, miodu i ciepłego chleba nutami dymu ogniskowego oraz ciemnych suszonych owoców!
Tego typu piwem najlepiej delektować się ze szkła kumulującego aromaty, takiego jak sniffter lub sensoric. Koniecznie należy je pić w nieco podwyższonej temperaturze, tak aby poczuć całą paletę smaków i aromatów.
Leżakowanie w dębowych beczkach po porto oraz bourbonie nadaje mu szlachetnych nut waniliowych, kokosowych, suszonych ciemnych owoców i rzecz jasna: porto i amerykańskiej whiskey.
Słodkość Russian Imperial Stoutu dobrze jest czasem złamać czymś kwaśnym. Dodatek malin powoduje zwiększenie pijalności, ale także nadaje wspaniały aromat, który świetnie łączy się z nutami czekoladowo-kawowym.
Most pomiędzy światem piwa, wina oraz rumu! Barley Wine należy do najmocniejszych rodzajów piwa, znany jest z bogactwa aromatów słodowych – karmelowych, biszkoptowych i miodowych.
Wyjątkowe, kwaśne piwo, z dodatkiem soku żurawinowego. Bardzo jasne słody i płatki pszenne zapewniają neutralną, zbożową podstawę. Dodatek soku żurawinowego podkreśla kwaśność, wprowadza sporo owocowości ale również charakterystycznej cierpkości.
Pszeniczny symbol Wrocławia, historyczny styl piwa, o charakterystycznym słodkawym smaku, skontrowanym kwaskowatym finiszem pochodzącym od brzeczki zakwaszanej bakteriami kwasu mlekowego.
Most pomiędzy światem piwa, wina oraz bourbonu. Barley Wine należy do najmocniejszych rodzajów piwa, znany jest z bogactwa aromatów słodowych – karmelowych, biszkoptowych i miodowych.
Pszeniczny symbol Wrocławia, historyczny styl piwa, o charakterystycznym słodkawym smaku, skontrowanym kwaskowatym finiszem pochodzącym od brzeczki zakwaszanej bakteriami kwasu mlekowego. Dodatkowo wyleżakowany w beczkach po porto.
Najmocniejsze i najgęstsze piwo Browaru Stu Mostów. Czarne, nieprzejrzyste, warzone z największą ilością ciemnych i palonych słodów.
Wyjątkowe, kwaśne piwo, z dodatkiem żurawiny. Bardzo jasne słody i płatki pszenne zapewniają neutralną, zbożową podstawę. Dodatek soku żurawinowego i żurawiny mrożonej podkreśla kwaśność, wprowadza sporo owocowości ale również charakterystycznej cierpkości.