Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

LUBLIN

WRCLW zaprasza LUBLIN!

Robimy most WRCLW – LUBLIN. Zapraszamy na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, 28- 29.11.

Przywozimy petardę. Premierowy SALAMANDER Black IPA – piwo warzone na tegoroczny 3. Wrocławski Szlak Piwny, 13-15.11. SALAMANDER Hoppy Violet Potato Lager – nagrodzony na Brussels Beer Challenge 2015 (8.11) – warzony na Beer Geek Madness 3. Będzie AIPA, Pale Ale i Wheat Porter. Będzie WRCLW Pils i Roggen, z tytułem Dolnośląskiego Produktu Roku 2015. Zapraszamy na kawałek WRCLW w LUBLINIE i na pierwszy łyk naszych piw!

Przywieziemy wszystkie nasze marki.

SALAMANDER to symbol prostszego życia, przyjaźni, dobrej rozmowy. Marka, którą celebrujemy spotkania. Piwa są stylowe i zdecydowanie nowofalowe.

WRCLW wzmacnia naszą tożsamość i świadomość smaku. W nazwie to tylko spółgłoski, w produkcie tylko te składniki, z których przez wieki robiono piwo. Czyli nasza klasyka w nowych aranżacjach.

ART – marka, pod którą warzymy piwa kolaboracyjne. Adresowana do ludzi kreatywnych, buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Pomaga prezentować kraft jako część kapitału kreatywnego WRCLW, Dolnego Śląska i Polski.

Pod marką ART będzie na pewno warzona wspólnie z Neo-Nówką, oficjalne piwo ich 15- lecia. ART White IPA. Piwo w całej Polsce zbiera znakomite recenzje. Ma intrygujący aromat chmielowy, owoce tropikalne, marakuja, cytrusy wraz z aromatami kwiatowymi. Goryczka jest intensywna, pochodzi zarówno z chmieli jak i skórek gorzkiej i słodkiej pomarańczy. I do tego aromat cytrusowej kolendry indyjskiej. A to wszystko w jasnym wydaniu piwa górnej fermentacji. Było warzone z humorem. Spożywane jest wszędzie z uśmiechem.

Zaproście wszystkich na pierwszy łyk!

Więcej o wydarzeniu: https://100mostow.pl/wydarzenie/wrclw-w-lublinie/