Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Plan na weekend?

14/04

Oat Cream IPA i Simply Hops DIPA!

Mocno chmielowy wieczór i zdecydowanie lżejszy pod względem smakowych doznań poranek. To nasza propozycja na zachowanie weekendową harmonię w wydaniu #100mostow.

Na dobry początek śniadanie mistrzów: płatki owsiane, słody – jęczmienny i owsiany – oraz kropelka mleka (laktoza), czyli Oat Cream IPA. Ambrozja dla delikatnego podniebienia. Goryczka na niemal zerowym poziomie i wyraźnie zaznaczony tropikalny aromat (przede wszystkim marakuja, ananas, ale też bardziej swojskie nuty winogrona, agrestu czy gruszki).  Swoją wyjątkową gładkość i owocową soczystość Oat Cream IPA zawdzięcza wspomnianym wyżej składnikom oraz doskonałej kombinacji chmieli Mosaic, Simcoe i Nelson Sauvin.

  1. Więcej o Oat Cream IPA

Bezdyskusyjnymi gwiazdami naszej drugiej premiery – Flawless DIPA – są chmiele odmian Citra i Mosaic dodane w trzech różnych postaciach – Incognito, Lupomax i Spectrum z oferty Simply Hops. Podczas testowych seansów możecie spodziewać się intensywnych doznań. Koneserzy konkretnie chmielonego piwa będą zadowoleni.

  1. Więcej o Flawless DIPA

Oba piwa trafią do oferty Stu Mostów już 16 kwietnia i będą dostępne do wyczerpania zapasów. Zaopatrzycie się w nie stacjonarnie, w sklepie firmowym Concept Stu Mostów (ul. Długosza 2 we Wrocławiu) oraz w naszych sklepach internetowych ConceptStuMostow.pl i PiwneMosty.pl. Szukajcie ich też w innych dobrych sklepach z piwem kraftowym na terenie całej Polski.