Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Browar Stu Mostów dla WOŚP!

09/01

Kolacja beer & foodpairingowa na Długosza dla WOŚP!

W naszej kuchni łączymy poczucie smaku naszych kucharzy z wiedzą i doświadczeniem piwowarów. Daje nam to możliwość tworzenia i promowania łączenia piw z potrawami oraz potraw z piwami wedle zasad beer & food pairingu. Pokazujemy w jaki sposób komponować ze sobą poszczególne składniki, aby najlepiej wyeksponować ich naturalny smak. Stawiamy na food design, eksperyment i niestrudzenie namawiamy na dzielenie się opiniami. Kraft jest od nich tylko silniejszy!

Na tegoroczną edycję WOŚP wystawiamy na aukcję kolację foodpairingową dla dwóch osób z Kucharzem i Piwowarem Browaru Stu Mostów. Zaproponujemy sezonowe menu i perfekcyjnie dobrane, warzone na miejscu piwa.

Każdy styl piwny ma nam coś innego do zaoferowania – w trakcie warsztatów opowiemy o tym jak odpowiedni dobór poszczególnych komponentów może wzbogacić walory trunku i dania oraz w jaki sposób łączyć je ze sobą, aby odwzajemniły się na talerzu głębią smaków i aromatów. Korzystając z lokalnych produktów z kuchni Stu Mostów stworzymy oparte na zasadach beer & foodpairingu menu do którego dobierzemy piwa z naszej oferty, aby na koniec zasiąść do stołu i cieszyć się wspólnie ich smakiem!

Kolacje zorganizujemy we wskazanym, dowolnie wybranym terminie. Jedynym warunkiem koniecznym jest… wygranie aukcji: https://allegro.pl/oferta/warsztaty-i-kolacja-z-piwem-browar-stu-mostow-8841926469

Jeśli kochacie dobre piwo i dobre jedzenie oraz chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę dla WOŚP, ta aukcja jest dla Was – licytujcie!