Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Denmark

12/09

Skandynawska ekspansja.
Dania kolejnym rynkiem
eksportowym!

Dania kolejnym rynkiem eksportowym!

Rozpoczynamy od Kopenhagi, naszym partnerem jest tu Smuggler Imports. Pierwszym klientem Gorki Cafe Bar. Miejsce znane ze specjalizacji w naszej części Europy, z największym w Kopenhadze wyborem piw rzemieślniczych i wódki, od Bałtyku po Bałkany.

Pierwsze piwo w beczkach pojawi się w Kompasset Ølbar w Østerbro. To modna i jedna z najbardziej eleganckich części miasta, czasem nazywana the Latté district, w której kraft dynamicznie się rozwija. Ma świetną opinie jako miejsce na kranoprzejęcia, z muzyką na żywo. Tam zaczniemy, na przełomie września i października. Pierwszym w Danii kranoprzejeciem Browar Stu Mostów.

Dania jest częścią naszej ekspansji w Skandynawii. W pierwszej połowie października warzymy ze szwedzkim Brewski – https://100mostow.pl/blog/2017/07/27/brewski. Za kilka dni z norweskim Haandbryggeriet (więcej na https://100mostow.pl/blog/2017/09/07/skandynawia/). Międzynarodowa premiera wspólnego piwa już pod koniec października w Norwegii. Najpewniej na HaandFest, na który jesteśmy zaproszeni.

Więcej aktualności o współpracy z Brewski – Piwny Most z Brewski
Więcej o współpracy z Haandbryggeriet na Warzymy z HaandBryggeriet