Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

30 maja!

16/05

Zapraszamy na Jarmark
Pawłowicki, czyli Dzień
Przyrodników z UPWr

Zapraszamy na Jarmark Pawłowicki, czyli Dzień Przyrodnika z UPWr

Dni Przyrodników to impreza, która na stałe wpisała się już w kalendarz wrocławskich imprez. Jarmark Pawłowicki, który w tym roku przypada na sobotę 20 maja. Dni Przyrodników to również impreza promująca zdrowy styl życia dlatego też podczas jarmarku odbędą się konkurencje sportowe m.in. na ergometrze wioślarskim oraz pokaz cross training.

Tegoroczną edycję jarmarku uświetnią piwowarzy – absolwenci uczelni z piwami rzemieślniczymi. Browar Stu Mostów przywiezie WRCLW Pils, WRCLW Schops oraz SALAMANDER Pale Ale. Uniwersytet Przyrodniczy podzieli się z mieszkańcami tym co najlepsze oferując bezpłatne porady ekspertów m.in. lekarzy weterynarii, dietetyków i specjalistów ochrony roślin.

Dni Przyrodników w Pawłowicach to od lat okazja do dobrej zabawy w gronie absolwentów i przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego. Nie wiemy jak się bawią inni, ale we WRCLW produkowane przez absolwentów będzie lało się strumieniami. Obok, będą pokazy sportowe, zabawy dla dzieci i porady ekspertów. Będzie też wieczorek taneczny i konkurs na najpiękniejszy damski kapelusz.

Dni są nie do przecenienia z jeszcze jednego powodu. Trzeba na nich być, by jak co roku zachwycić się urodą Pawłowic i pawłowickiego parku. Tegoroczne Dni Przyrodników zaczną się w piątek na sportowo w Kampusie Biskupin – już o godzinie 8.30 rozpocznie się tu Bieg Przełajowy o Puchar Rektora, a od godziny 13 rozgrywane będą zawody pracowników i studentów. W sobotę zaś od godziny 11 ruszy Jarmark Pawłowicki.

Więcej o Jarmarku w Pawłowicach na https://www.facebook.com/events/781916108638883/
Strona organizatora http://www.upwr.edu.pl/dni_przyrodnikow

Więcej o piwach z serii WRCLW https://100mostow.pl/marka-wrclw/
O marce SALAMANDER https://100mostow.pl/marka-salamander/