Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW – Poznań

22/11

Team WRCLW na Poznańskich
Targach Piwnych!

Za nami Poznańskie Targi Piwne

Przywieziemy wszystkie nasze marki.

WRCLW Pils i Roggen, które miesiąc temu otrzymały tytuł Dolnośląskiego Produktu Roku 2015. Marka WRCLW wzmacnia naszą tożsamość i świadomość smaku. W nazwie to tylko spółgłoski, w produkcie tylko te składniki, z których przez wieki robiono piwo. Czyli nasza klasyka w nowych aranżacjach. Hitem okazał się SALAMANDER Black IPA, przywieziony wprost z Wrocławskiego Szlaku Piwnego, który tydzień wcześniej zapraszał do kultowych multitapów. I kilka w tym samym czasie w Brukseli a warzony na Beer Geek Madness – SALAMANDER Hoppy Violet Potato Lager. Był też zawsze lubiany SALAMANDER AIPA, Pale Ale i powracający Wheat Porter.

Więcej o naszym sukcesie na Brussels Beer Challenge – https://100mostow.pl/blog/2015/11/11/dlabeergeekow/

SALAMANDER to symbol spotkania, przyjaźni i dobrej rozmowy. Piwa są stylowe i zdecydowanie nowofalowe.

ART – marka, pod którą warzymy piwa kolaboracyjne. Adresowana do ludzi kreatywnych, buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Pomaga prezentować kraft jako część kapitału kreatywnego WRCLW, Dolnego Śląska i Polski.

Pod marką ART będzie na pewno warzona wspólnie z Neo-Nówką – White IPA. Więcej o wspólnym warzeniu można przeczytać na https://100mostow.pl/blog/2015/10/07/art-white-ipa/

White IPA tydzień przed Targami podbijał serca poznaniaków na szalonym after party w Setka Pub. Chłopaki osobiście stanęli za barem. Piwo intrygowało chmielowym aromatem; do tego owoce tropikalne, marakuja, cytrusy i intensywna goryczka. Kto nie próbował, zapraszamy na pierwszy łyk!