Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Europa na Widelcu

06/06

Europa na Widelcu. Zapraszamy w piątek, sobotę i niedzielę!

W trakcie trzech dni Europy na Widelcu będziemy podawali piwo z zaprzyjaźnionych rzemieślniczych browarów. Zapraszamy w piątek, sobotę i niedzielę!

Europa na Widelcu to festiwal jedzenia i picia, jedno z najważniejszych wydarzeń na kulinarnej mapie Europy. Z tej okazji co roku do Wrocławia przyjeżdżają wystawcy z wielu krajów, żeby zaprezentować swoje regionalne produkty i potrawy. Często są to rzemieślnicy, pilnujący tradycji i wysokiej jakości swoich wytworów.

Dlatego my, jako Browar Stu Mostów, nowy wrocławski browar rzemieślniczy, również postanowiliśmy się zaprezentować. To jeszcze nie będzie nasze piwo – jak wiadomo, nasze receptury dopiero powstają, a pierwsze warki udostępnimy jesienią. Jednak z okazji Europy na Widelcu sprowadziliśmy do Wrocławia rzemieślnicze piwo z zaprzyjaźnionych browarów, które stosują tę samą technologię, co my, i przygotowują piwo najwyższej jakości. To piwo, które zdobywa na świecie medale – trzeba go po prostu spróbować.

Na naszym stoisku pojawi się m.in. Schönramer Pils. Dwa miesiące temu to piwo zdobyło złoty medal na Beer World Cup w USA. To oznacza, że będzie się można napić najlepszego pilsa na świecie!

Oprócz browaru Schönramer pojawi się również piwo z browaru Camba. W sumie zaproponujemy kilka rodzajów:

  • Camba: Pale Ale, IPA, Amber Ale, Lovebeer, Nelson
  • Schönramer: Pils, Hell

Zapraszamy do strefy piwa Europy na Widelcu w Browarze Mieszczańskim. Będzie jej towarzyszyło wiele imprez, warsztatów i koncertów.

Strefa jest połączona z Wrocławskim Bazarem Smakoszy, więc w Browarze oprócz piwa zagoszczą także potrawy z Grecji, Włoch, Francji czy Portugalii. Takiej okazji nie można przegapić!

W piątek 6 czerwca i w sobotę 7 czerwca Browar Stu Mostów otworzy stoisko o godz. 16.00, a w niedziele zapraszamy do odwiedzin od 10.00 do 16.00.


 

Fotorelacja z imprezy: