Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Barrel Aged Series

Na debiut wybraliśmy 6 różnych stylów piwa, znacznie się od siebie różniących. Chcieliśmy już na początku pokazać jak bogaty może być świat piwa. Wykorzystaliśmy ogromną ilość różnorodnych surowców – słodów specjalnych, chmieli, drożdży a także nietuzinkowych przypraw. Oferta Browaru jest podzielona na dwie linie. Pierwsza to odkrycie tradycji na nowo, druga podąża za dynamiczną piwną rewolucją.

Marka SALAMANDER to ma być esencja tej rewolucji. Marka stworzona by delektować się życiem i roszerzać nasze horyzonty. Symbol otwartości, dzielenia się, dobrej rozmowy i humoru, który sprawia, że od zawsze na piwo idzie się z przyjaciółmi. Zaproszamy do degustacji, wznosimy toast Za spotkanie!

 

 

 

SALAMANDER Wheat Porter

to nietypowy przedstawiciel piwa górnej fermentacji z brytyjskim rodowodem. Zamiast klasycznego zasypu dla tego stylu, w największym stopniu użyliśmy słodu pszenicznego, co przy akompaniamencie ciemnych słodów pozwoliło uzyskać aromat świeżo palonej kawy z gorzką czekoladą. Najbardziej intrygującym składnikiem są jednak prażone płatki owsiane, które nadają aksamitnej gładkości i niespodziewany zapach świeżo pieczonych ciasteczek zbożowych.

 

wiecej_bro