Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

 

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Birthday Weekend

10 grudnia, 2015 @ 12:00 am - 13 grudnia, 2015 @ 12:00 pm

Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków. Przypomnimy sukcesy miasta i branży. Będziemy degustować urodzinowe piwo. Wyśmienite piwo do degustacji w chłodniejsze jesienno-zimowe wieczory i naszym zdaniem, godne Urodzin. Szczegóły wkrótce. Już dziś wiemy, że był to również dla nas bardzo udany rok.

– Wrocław kwitnie jako Miasto Dobrego Piwa – to piwo jest naszym wyróżnikiem i magnesem
– Piwo staje się częścią szerszej dyskusji na temat smaku, działamy wspólnie z producentami regionalnej żywności, wspieramy projekty wrocławskiego Food Think Tank
– Piwo rzemieślnicze zostało najlepszym Dolnośląskim Produktem Roku 2015 (9/2015)
– My jako browarnicy zostaliśmy Ludźmi Roku we Wrocławiu, co też nobilituje branżę (2/2015)
– Na Długosza organizujemy Zjazdy pracowników wszystkich byłych wrocławskich browarów
– Jesteśmy członiekim Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, Zachodniej Izby Gospodarczej, oraz pierwszym polskim członkiem The Brewers Association.
– Wspieramy European Brewery Convention 2016 – największe branżowe spotkanie naukowców i technologów piwowarstwa, które w przyszłym roku udało się umiejscowić we Wrocławiu (będziemy gościć w Browarze Stu Mostów ludzi z całego kontynentu)
– Zorganizowaliśmy plan stałych praktyk dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego, który jest zdecydowanie najlepszym miejscem w Polsce by studiować produkcję browarniczą
– Codziennie edukujemy i oprowadzamy, tak by każdemu pokazywać różnice pomiędzy produkcją rzemieślniczą a przemysłową. Browar w ciągu tych 11 miesięcy odwiedziło blisko 23 tys. ludzi

Przypomnimy też wszystkie nasze piwa – WRCLW, SALAMANDER i ART. Promujemy je jako część naszej regionalnej tożsamości, jako istotna część naszego styl życia i jako cześć kapitału kreatywnego.

– WRCLW Dunkelweizen – które było oficjalnym piwem Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa (5/2015)

– SALAMANDER Hoppy Violet Potato Lager – warzony na Beer Geek Madness, który zdobył dla Polski medal The Brussels Beer Challenge 2015 (11/2015)

– ART White IPA – piwo warzone wspólnie z artystami Neo-Nówki, które objeżdża Polskę w największej kampanii promującej kraft poza gronem jego długoletnich miłośników.

– Eksportujemy piwo warzone na Długosza do Niemiec i Czech.

– Tylko we WRCLW mamy już ponad 80 partnerów, z którymi wspólnie rozszerzamy granice kraftu.

Zbudowaliśmy super team. Połączyliśmy masę ludzi, wiele miast i kilka krajów, historie z niesamowitym potencjałem współczesnych. A to przecież dopiero początek.

Dziękujemy już teraz za wsparcie i wiele fajnych pomysłów, podpowiedzi, wpisów, za każdą recenzje, która pozwalała nam dopracowywać detale oferty. Za każdą subskrypcję i lajki. Jesteśmy ciągle głodni sukcesów i skoncentrowani na edukacji.

Szczegóły

Początek:
10 grudnia, 2015 @ 12:00 am
Koniec:
13 grudnia, 2015 @ 12:00 pm

Organizator

Browar Stu Mostów
Phone
501 822 305
Email
a.ziemian@100mostow.pl

Miejsce wydarzenia

Browar Stu Mostów
Długosza 2-6
Wrocław, 51-162 Polska
+ Google Map