Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Holiday Stout

Holiday Stout

Wyobrażasz sobie udane Święta bez świątecznego piwa? My też nie. Dlatego odpowiednio wcześniej uwarzyliśmy pysznego stouta, którym przesyłamy Ci życzenia wesołych i spokojnych, mimo wszystko.

Zapewniamy, że nasz Holiday Stout jest jak skarpety, które tradycyjnie dostaniesz od mamy i babci. Możesz spodziewać się po nim tylko tego, co znajome, rozgrzewające i przyjemne w kontakcie. Jest tak gładki, że w trakcie degustacji zdarzy Ci się zapomnieć o jego nieco wyższej, typowej dla stoutów mocy. Jego ciemna, ciepła i elegancka barwa doskonale zagra z kolorami potraw, które wylądują ma Twoim świątecznym stole. Ach, i jeszcze te charakterystyczne dla stoutów szlachetne słodowe atrakcje! Aromaty gorzkiej czekolady i kawy dopieszczą pobudzone świąteczną biesiadą zmysły i zachwycą Twoich najbliższych.

Pamiętaj tylko, że Holiday Stout przemija tak szybko jak same Święta. Jego nielimitowana niczym przepyszność jest dostępna w typowo świątecznej, limitowanej serii.

Holiday Stout

Wyobrażasz sobie udane święta bez świątecznego piwa? My też nie. Dlatego odpowiednio wcześniej uwarzyliśmy pysznego stouta, którym przesyłamy ci życzenia wesołych i spokojnych. Spodziewaj się tylko tego, co przyjemne. Gładkości. Aromatów kawy i gorzkiej czekolady. Nielimitowanej przepyszności w limitowanej, świątecznej, krótkiej serii prosto z Browaru Stu Mostów.