Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera 19-21.06

SALAMANDER American Wheat

Wrocławska premiera 19-21 czerwca. Dokładnie na finał programu MOSTY, będącego zapowiedzią przyszłorocznych obchodów Europejskiej Stolicy Kultury. 20.06 największy jednodniowy performance w Europie. Spotkamy się na 26 wrocławskich mostach. Spojrzymy inaczej na nasze miasto i na siebie. A 21.06 – oficjalne mostowe after party, z nowym Salamandrem!

Marka SALAMANDER to symbol spotkania. Stworzona by cieszyć się życiem i rozszerzać nasze horyzonty. Symbol otwartości i dzielenia się. Zapraszamy na pierwszy łyk! Zapraszamy na to spotkanie!

 

 

 

SALAMANDER American Wheat

to pszeniczne piwo w stylu amerykańskim, warzone z przeważającym udziałem słodu pszenicznego, który oprócz jasnej barwy nadaje temu piwu subtelny, chlebowo-zbożowy charakter. Dzięki użyciu jedynie amerykańskich odmian chmielu piwo to posiada bardzo przyjemną, zrównoważoną goryczkę oraz ciekawy, cytrusowo-grejpfrutowy aromat, uzyskany dzięki chmieleniu podczas leżakowania piwa. American Wheat to idealne piwo na cieplejsze dni, odświeżające i ekstremalnie pijalne.