Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

POZNAŃ

Zapraszamy na Poznańskie Targi Piwne

Przywieziemy wszystkie nasze marki.

WRCLW Pils i Roggen, które miesiąc temu otrzymały tytuł Dolnośląskiego Produktu Roku 2015. Marka WRCLW wzmacnia naszą tożsamość i świadomość smaku. W nazwie to tylko spółgłoski, w produkcie tylko te składniki, z których przez wieki robiono piwo. Czyli nasza klasyka w nowych aranżacjach.

SALAMANDER Black IPA, wprost z Wrocławskiego Szlaku Piwnego, który w miniony weekend zapraszał do kultowych multitapów. I nagrodzony właśnie w Brukseli a warzony na Beer Geek Madness – SALAMANDER Hoppy Violet Potato Lager. Będzie AIPA, Pale Ale i powracający Wheat Porter.

Więcej o tej nagrodzie i samym piwie na https://100mostow.pl/blog/2015/11/11/dlabeergeekow/

SALAMANEDR to symbol prostszego życia, przyjaźni i dobrej rozmowy. Marka, którą celebrujemy spotkania. Piwa są stylowe i zdecydowanie nowofalowe.

ART – marka, pod którą warzymy piwa kolaboracyjne. Adresowana do ludzi kreatywnych, buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Pomaga prezentować kraft jako część kapitału kreatywnego WRCLW, Dolnego Śląska i Polski. Pod marką ART będzie na pewno warzona wspólnie z Neo-Nówką – White IPA, który w miniony weekend podbijał serca poznaniaków na szalonym after party w Setka Pub. Chłopaki osobiście stali za barem a wspólnie warzona White IPA intrygowała chmielowym aromatem; do tego owoce tropikalne, marakuja, cytrusy i intensywna goryczka.

Zapraszamy na pierwszy łyk!

Więcej o wydarzeniu: https://100mostow.pl/wydarzenie/wrclw-w-poznaniu/