Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Piwne Mosty

Piwne Mosty

Stała wymiana doświadczeń zaowocowała powstaniem Piwnych Mostów z czołówką europejskich browarów. Piwne Mosty to więcej niż wspólne warzenie i wymiana doświadczeń piwowarów. Celem jest wzbogacenie piwnej kultury. To zawsze „most kulinarny”, prezentacja dorobku, piwnych zwyczajów i trendów. Warzenie we Wrocławiu to okazja by pokazać miejsca narodzin piwnej rewolucji w Polsce i 800 lat browarniczych tradycji.

Mosty to coś wyjątkowego. Mało jest branż, w których coś takiego w ogóle można sobie wyobrazić. Dzięki takim projektom kraft jest bogatszy każdego dnia. Realizuje się nasza wizja. Piwo, które zbliża historię, teraźniejszość i przyszłość. Ludzi, miasta i kraje.

 

 

Holenderski

Piwny Most z jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych browarów rzemieślniczych w Europie. Pod wieloma względami bardzo podobnym do nas. Jopen powstał 25 lat temu z misją odrodzenia browarnictwa w Haarlem koło Amsterdamu. Odtworzył bardzo dziś popularnie historyczne piwa.

 

 

 

Hiszpański

Piwny Most z najlepszą kraftową marką w Hiszpanii. Pierwsza polsko-hiszpańska współpraca browarów. Historyczna dla polskiego kraftu. Odkrywamy potencjał obu rynków, promujemy zainteresowanie kraftem w Polsce i w Hiszpanii. Przed nami hiszpańska edycja Beer Geek Madness 2018 – najciekawszego piwnego eventu w Polsce. Oczywiście we WRCLW.

 

 

 

Bawarski

Piwny Most z Camba Bavaria. Współpracujemy z Bawarczykami od czterech lat (2014). Mamy za sobą trzy wspólnie uwarzone piwa, w tym dwa we WRCLW. Bardzo cenimy sobie częste kontakty. W ramach stałego Piwnego Mostu mamy też dostęp do znakomitych piw warzonych w Truchtlaching.

 

 

Skandynawski

Piwny Most ze skandynawskim piwnym rzemiosłem. Partnerami norweski browar HaandBryggeriet, z którym uwarzyliśmy ART#12 Mango, Strawberry and Raspberry oraz szwedzki Brewski. Owocem naszej współpracy ART#14 Mango and Peach DIPA. Za nami wiele degustacji, kranoprzejęć i festiwali, międzynarodowe premiery w kilku krajach. Na zdrowie! Skål!