Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Piwne Mosty

Otwieramy się na całkiem nowe Piwne Mosty!

Budujemy Piwne Mosty od lat, ale teraz powstało coś zupełnie nowego!

Hurtownia internetowa dostępna pod adresem www.b2b.piwnemosty.pl to całkowicie nowa forma integracji piwnych doświadczeń, kreatywności, kultury i smaku. To też miejsce, w którym znajdziecie szeroki wybór piw rzemieślniczych z topowych polskich i zagranicznych browarów, z ofertą przeznaczoną dla koncesjonowanych odbiorców firmowych!

Naturalnie nie zabraknie w tam pełnego asortymentu naszych piw, w tym także unikalnych warek, dostępnych tylko i wyłącznie tam.

Zapraszamy do dołączenia się do rozprzestrzeniania piwnej rewolucji!

 

Historia Piwnych Mostów

Stała wymiana doświadczeń twórców naszego Browaru zaowocowała powstaniem Piwnych Mostów z czołówką europejskich browarów. Piwne Mosty to od zawsze coś więcej niż wspólne warzenie i wymiana doświadczeń piwowarów. Celem jest wzbogacenie piwnej kultury. To zawsze „most kulinarny”, prezentacja dorobku, piwnych zwyczajów i trendów. Warzenie we Wrocławiu to okazja, by pokazać miejsca narodzin piwnej rewolucji w Polsce i 800 lat browarniczych tradycji.

Mosty to coś wyjątkowego. Mało jest branż, w których coś takiego w ogóle można sobie wyobrazić. Dzięki takim projektom kraft jest bogatszy każdego dnia. Realizuje się nasza wizja. Piwo, które zbliża historię, teraźniejszość i przyszłość. Ludzi, miasta i kraje.

 

 

Holenderski

Piwny Most z jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych browarów rzemieślniczych w Europie. Pod wieloma względami bardzo podobnym do nas. Jopen powstał 25 lat temu z misją odrodzenia browarnictwa w Haarlem koło Amsterdamu. Odtworzył bardzo dziś popularnie historyczne piwa.

 

 

 

Hiszpański

Piwny Most z najlepszą kraftową marką w Hiszpanii. Pierwsza polsko-hiszpańska współpraca browarów. Historyczna dla polskiego kraftu. Odkrywamy potencjał obu rynków, promujemy zainteresowanie kraftem w Polsce i w Hiszpanii. Przed nami hiszpańska edycja Beer Geek Madness 2018 – najciekawszego piwnego eventu w Polsce. Oczywiście we WRCLW.

 

 

 

Bawarski

Piwny Most z Camba Bavaria. Współpracujemy z Bawarczykami od czterech lat (2014). Mamy za sobą trzy wspólnie uwarzone piwa, w tym dwa we WRCLW. Bardzo cenimy sobie częste kontakty. W ramach stałego Piwnego Mostu mamy też dostęp do znakomitych piw warzonych w Truchtlaching.

 

 

Skandynawski

Piwny Most ze skandynawskim piwnym rzemiosłem. Partnerami norweski browar HaandBryggeriet, z którym uwarzyliśmy ART#12 Mango, Strawberry and Raspberry oraz szwedzki Brewski. Owocem naszej współpracy ART#14 Mango and Peach DIPA. Za nami wiele degustacji, kranoprzejęć i festiwali, międzynarodowe premiery w kilku krajach. Na zdrowie! Skål!