Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Jopejskie Bourbon Barrel Aged

Jopejskie Bourbon Barrel Aged

Z okazji 9 urodzin Browaru Stu Mostów, z dumą prezentujemy Wam wyjątkową serię piw urodzinowych! To nie tylko kolejna rocznica  — to wyjątkowy moment, który chcemy uczcić poprzez stworzenie czegoś wyjątkowego. Dlatego zanurzamy się głęboko w sztukę piwowarską, by dostarczyć Wam niezapomniane doznania smakowe. 

 

Jopejskie Bourbon Barrel Aged

Przed Wami nasza najnowsza odsłona legendarnego piwa Jopejskiego. To piwo zyskało uznanie wśród najbardziej wymagających pasjonatów piwa, a teraz powraca w jeszcze bardziej wyrafinowanej wersji, która rozpali Twoje zmysły. 

Tym razem jest to wersja leżakowana przez rok w starannie dobranych beczkach po Jim Beam i Wild Turkey. Przez ponad dwa lata piwo fermentowało w neutralnych dębowych beczkach, przybierając na sile i charakterze. 

Ekstremalnie wysoki ekstrakt tego piwa sprawia, że jest ono niespotykanie gęste, wręcz oleiste i słodkie. Smak i aromat są tak intensywne i kompleksowe, że każdy łyk to prawdziwa podróż przez rozmaite smaki. Odkryjesz w nim nuty dębiny, delikatną wanilii, szlachetnego utlenienia, soczystych wiśni i pysznych rodzynek. 

W smaku natomiast nuty kojarzące się z doskonałą whisky, likierem wiśniowym i intensywną czekoladą. Po każdym łyku delikatnie rozgrzewa, oferując wyjątkową przyjemność i pozostawiając długi, satysfakcjonujący „aftertaste”. 

Styl:
Jopejskie Bourbon Barrel Aged