Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Beer Geek Madness 2023!

24/04

Beer Geek Madness 2023!

Już w ten weekend odbędzie się kolejna, dziewiąta już, edycja najbardziej międzynarodowego festiwalu piwa kraftowego w Polsce i naszej części Europy – organizowanego przez nasz browar Beer Geek Madness!

BEER GEEK MADNESS 2023 to kolejna już edycja jedynego w swoim rodzaju, elektryzującego festiwalu piw kraftowych organizowanego przez wrocławski Browar Stu Mostów.

Klimat wydarzenia jest unikatowy nie tylko w skali Polski, ale i naszej części Europy. Dwa dni festiwalu wypełnione są ekskluzywnymi premierami piw z całego świata, spotkaniami z piwowarami topowych browarów, wyśmienitym jedzeniem i dobrą muzyką. To wszystko w wyjątkowym miejscu, jakim jest wrocławska Czasoprzestrzeń, która w swoich progach ugości miłośników dobrego piwa z całego świata.

Beer Geek Madness to festiwal z bogatą historią sięgającą 2014 roku. Do tego momentu wzięło w nim udział ponad 15 tysięcy pasjonatów piwa kraftowego dla których rozlano ponad 360 hektolitrów piwa od ponad setki polskich i zagranicznych browarów.

Stań się częścią historii Beer Geek Madness i dołącz do nas w tym roku, doskonale bawiąc się przez dwa dni festiwalowe w towarzystwie podobnych sobie miłośników kraftowego piwa z Polski i całego świata. Kolejny Beer Geek Madness już wkrótce – kup więc bilet jeszcze dziś!

Więcej informacji na www.beergeekmadness.pl