Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

AŻ CZTERY PREMIERY!

18/05

Festiwal Beer Geek Madness Space Race 2022 już za nami. Przy okazji licznych spotkań z zaprzyjaźnionymi browarami udało nam się uwarzyć sporo fantastycznego piwa i przygotować na zbliżający się weekend AŻ CZTERY PREMIERY!

Festiwal Beer Geek Madness Space Race 2022 już za nami. Zostało po nim mnóstwo fantastycznych emocji oraz wspomnień. Ale żeby trochę przywołać ducha tamtego wspaniałego wydarzenia mamy dla Was niespodziankę. Przy okazji licznych spotkań z zaprzyjaźnionymi browarami udało nam się uwarzyć sporo fantastycznego piwa i przygotować na zbliżający się weekend AŻ CZTERY PREMIERY!

Na pierwszy ogień idzie Art+53 India Pale Ale. Nasza kolejna już kooperacja z legendarnym browarem Finback ze Nowego Jorku. Tym razem uwarzyliśmy wyśmienicie pijalną IPĘ na bardzo nahajpowanym chmielu Riwaka. Odmiana ta posiada bardzo intensywny cytrusowy aromat grejpfruta i kumkwatu. Do zestawu dołożyliśmy Belmę, która dodała nutki pomarańczy, melona, ​​truskawki i ananasa oraz klasyczny Mosaic dla podbicia owocowego tła.

Druga w kolejności to Art+54 Hoppy Pale Ale uwarzona wspólnie z przyjaciółmi z browaru Track z Manchesteru. Kombinacja Citry oraz Straty dała bardzo orzeźwiające rezultaty. Będzie mocno owocowo z bardzo wyczuwalnymi nutkami truskawki, marakui oraz grejpfruta.

Art+55 Double Berliner Weisse ugotowany wspólnie ze szwedzkim browarem Brewski. Będzie kwaskowo i mega aromatycznie. Dodatki jagód, marakui oraz grejpfrutów to idealna mieszanka smaków, która zagwarantuje, że rozpoczynający się sezon letni będzie podwójnie udany.

Ostatni smakołyk to Art+56 – wytrawna, bardzo klarowna i gorzka West Coast IPA. To efekt naszej kooperacji z browarem Gamma z Dani. Aromaty chmielowe idą tu w kierunku dank (konopie), sosny ale również owoców tropikalnych oraz nafty. Wyczuwalne są również nutki cytrusowe oraz kwiatowe. Połączenie nowych odmian chmielu wraz z oldscholowym chinookiem stanowi bardzo udaną kombinację.

Wszystkie CZTERY PREMIERY do wypróbowania już w ten piątek 20.05, w naszym browarowym taproomiebistro na świdnickiej, sklepie firmowym na Długosza 2 oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwami rzemieślniczymi.