Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Space Jump & La Soupe Aux Chaux

20/03

New England DIPA i IPA to nasze marcowe premiery, które trzeba skosztować!

Space Jump – to super kremowa, zamglona i aksamitna w teksturze New England IPA, która w smaku pozwala wyczuć przyjemne nutki owsianki. A to wszystko dzięki solidnemu zasypowi z przekroju słodów owsianych. Podczas fermentacji użyliśmy dwóch szczepów drożdży (naszego autorskiego protokołu fermentacyjnego Secret Sauce), które wpływają na uwolnienie aromatów odchmielonych. Chmielenie tropikalno-naftową odmianą Mosaic, melonowo-cytrusowym Ekuanotem oraz soczyście ananasowym El Dorado. Space Jump będzie z pewnością zamglona ale mega wyrazista w smaku!

 

Z kolei żeby skutecznie doprawić takie cudeńko jakim jest La Soupe Aux Chaux (nasza nowa, świeżutka New England DIPA) nie żałowaliśmy niczego. Chmiele Galaxy, Sabro, Citra! Czyli jest  intensywnie, aromatycznie, owocowo i tropikalnie! Tekstura gładka, aksamitna i delikatnie kremowa. Palce lizać! Sekretem kuchni jest oczywiście nasz autorski protokół fermentacyjny “Secret Sauce”. Zdecydowanie polecamy La Soupe Aux Chaux na umiarkowane oraz duże apetyty. 

 

Obie premiery będą czekać standardowo na kranach w Taproomie oraz Bistro Browaru Stu Mostów, we Wrocławiu już od 25 marca. Wersja tych 2 piw w puszkach do kupienia w najlepszych sklepach z alkoholem oraz na www.piwnemosty.pl .