Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Remade & Howling

21/02

4.03 z Browaru Stu Mostów wyjadą dwie gorące premiery z linii SPECIALS. Poczytajcie co mamy dla Was!

Pamiętacie ART 9? Jeśli tak to doskonale bo mamy dla Was świetną informację! Hoptart powraca w wielkim stylu i to ze zdwojoną siłą jako REMADE – Double Hoptart. To jaśniutki, zamglony, łagodnie kwaskowy, podwójny Berliner Weisse, który dodatkowo został nachmielony nowozelandzkimi chmielami dla podbicia chmielowości o charakterze jasnych winogron, cytrusów, owoców tropikalnych i kokosa. 

 

Cold IPA  to piwo powstało w oparciu o nowatorskie podejście do technologii produkcji piw chmielowych. Czysty chmielowy profil, wytrawność w kierunku West Coast IPA, klarowność i pijalność to główne cechy naszej nowej pozycji HOWLING – Cold IPA.

To bomba aromatów! Dzięki wykorzystanym chmielem Citra, Strata i Ekuanot możecie tutaj wyczuć takie aromaty jak: marakuja, grejpfrut, truskawka, świeże Cannabis, a także aromat owoców cytrusowych, jagód, jabłka, papai i zielonego pieprzu. A płatki ryżowe rozjaśniają to piwo niczym księżyc w pełni najciemniejszą, zimową noc.

Pełen mix doznań smakowych tylko tutaj! Kto chce?

Oba piwa będą dostępne od 4 marca – stacjonarnie w sklepie i taproomie przy Długosza 2 we Wrocławiu, na Świdnickiej 4 oraz w PiwneMosty.pl i innych sklepach z dobrym piwem w całej Polsce. 

 

[Edit]

Cały dochód ze sprzedaży puszek REMADE przekażemy Army SOS (https://armysos.com.ua/en/help-the-army), pozarządowej organizacji wspierającej ukraińskich żołnierzy. Chcecie pomóc naszym sąsiadom, ale nie wiecie jak? Kupcie Double Hoptarta. Zerwijcie zawleczkę. Piwo wypijcie.