Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Nopaque West Coast IPA

26/01

Nopaque – West Coast IPA, gluten free!

„Spotkania z przyjaciółmi z całego piwnego świata i możliwość pracy ze wspaniałymi, podobnie myślącymi i pełnymi pasji ludźmi to niektóre z powodów, dla których robimy to, co robimy. Dlatego właśnie kolaboracje są integralną częścią naszej filozofii warzenia piwa.” – to filozofia naszego zaprzyjaźnionego browaru Beerbliotek ze Szwecji pod którą również się podpisujemy!

Beerbliotek to browar wyjątkowy. Założony przez czwórkę przyjaciół z różnych części świata 🇸🇪 🇦🇺 🇿🇦 🇳🇿, którzy kierują się bardzo prostą filozofią – warzą takie piwa, jakie chcieliby sami pić, znanym m.in. z  produkcji wyśmienitych piw z gatunku ciemnych i ekstraktywnych. I to nam się bardzo podoba!

To już druga kooperacja między naszymi browarami. Kto się załapał na ART+31 Imperial Brown Ale Chocolate & Hazelnut NITRO?

Ale teraz do rzeczy. Razem, pomimo różnym przeciwnościom, uwarzyliśmy piwo Nopaque. Czyli, coś, co wszyscy lubimy! Jest to niefiltrowana West Coast IPA, pełna cytrusów, tanin, ziół i owocowych aromatów chmielowych. Opiera się na wywarzonym odczuciu słodowości, z wyraźnym, pełnym goryczkowym finiszem. Uwaga! Piwo nie zawiera glutenu 😉

Efekty naszych wspólnych manewrów do wypróbowania już w ten piątek 28 stycznia! Zapraszamy! Nopaque będzie się lało z kranów tutaj:

👉 Browar Stu Mostów – Taproom
👉 Browar Stu Mostów na Świdnickiej 

W puszkach dostępny oczywiście w naszym przy browarowym sklepie. A jeśli czujesz się nie na siłach to zapraszamy na piwnemosty.pl, gdzie paroma klikami myszki załatwicie dostawę prosto do domu 😉