Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Imperial Pastry Sour & New England DIPA

13/01

Ołówkiem w skrzydełko, czyli Imperial Pastry Sour i New England DIPA

Nie tylko porterem bałtyckim weekend żyje. Mając na uwadze rozbestwienie Waszych kubków smakowych, zadbaliśmy o dwie premiery, które zaspokoją zupełnie naturalny popęd urozmaicenia.

Fani deserów? Nie za słodkich, kwaskowatych, akuratnych? Pysznościowych? No, to proszę: Insert Pen Here Imperial Pastry Sour. Uwaga: zerwanie zawleczki z puszki skutkuje eksplozją cytrusów. W ryzach trzyma je jedynie biała guawa, która to z właściwą sobie dozą elegancji dodaje pieprzu temu przesmacznościowemu ciastku skondensowanemu w płynie. O wyraźny na finiszu słodki profil aromatyczny skutecznie dbają z kolei kokos i cynamon cejloński. Info dla wegan: Insert Pen Here zawiera laktozę. Was dopieścimy następnym razem.

…i otwieramy drzwi nr 2, a za nimi dowód na to, że to, co dobre, należy serwować podwójnie. Za etykietą z uskrzydlonym różowymi skrzydłami dzikiem (fly, dziku, fly!) kryje się Aloha!, nasza nowa New England Double IPA, uwarzona na klasycznej bazie z najlepszego słodu jęczmiennego i sprawdzonych płatków owsianych. Chmiele? Galaxy, El Dorado i eksperymentalne HBC 630 Cryo, co oznacza, że zawartość puszki aż kipi od aromatów owoców tropikalnych. Jest mętnie, jest pełnie, jest gładko. Jest dzik.

 

Te 2 doskonałe pozycje możecie zamówić na www.piwnemosty.pl już od najbliższego weekendu oraz wypić je na kranach w naszym taproomie przy Długosza oraz bistro przy Świdnickiej 4  we Wrocławiu.  Do zobaczenia!