Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

3 browary, 2 krafty, 1 premiera

16/12

Taką piękną wyliczankę proponujemy na najbliższy weekend. Razem z browarami Maltgarden i Nepomucen uwarzyliśmy dla Was dwie soczyste Ipy. Mało tego. Chętnie skosztujemy ich razem z Wami.

A teraz krótko i na temat.

Nepomucen: NEIPA, uczciwie potraktowana chmielami Idaho 7 i Azzaca. BRIDGES OF LINES, bo tak się owo cudo nazywa, to już siedemnasta odsłona słynącej z bezkompromisowego podejścia (nie tylko) do kwestii chmielenia serii Crazy Lines – ale pierwsza uwarzona w kolaboracji (jesteśmy wzruszeni).

Maltgarden: DDh Hazy Double IPA z chmielami Citra, Galaxy i Vic Secret. Jako się rzekło, jest soczyście i aromatycznie (aromaty pestkowców). No i jeszcze ta nazwa: BEN’S LAST DANCE. Dla niektórych po prostu intrygująca, a dla nas i dla Maltgarden znacząca, bo tym piwem życzymy powodzenia i dziękujemy Benowi, naszemu wspólnemu kumplowi i świetnemu piwowarowi. Spokojnie, Benowi nic się nie stało. Po latach spędzonych w Polsce (i w Stu Mostach!) wraca do ojczyzny, gdzie ku uciesze takich jak my i wy nadal będzie warzył pyszne krafty.

A na koniec zapowiadana na początku okazja do spotkania. Zarówno nas, jak i ekipy z Nepomucena i Maltgarden, będziecie, mogli złapać w ten weekend i w nowo otwartym Bistro Browaru Stu Mostów przy Świdnickiej, i w naszym taproomie przy Długosza. W obu miejscach z kranów popłyną premierowe Ipy, a my chętnie opowiemy Wam o nich więcej. Do zobaczenia!