Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Holiday Stout i Ultimate Best Bitter

26/11

Panie, Panowie, oto Holiday Stout i Ultimate Best Bitter

W ten weekend zapraszamy Was do tradycyjnego angielskiego pubu i zachęcamy do sprawienia sobie i najbliższym pysznego świątecznego prezentu.

Podobnie jak Wy nie wyobrażamy sobie udanych Świąt bez świątecznego piwa. Dlatego odpowiednio wcześniej uwarzyliśmy pysznego stouta, którym przesyłamy Wam życzenia wesołych i spokojnych, mimo wszystko. Nasz Holiday Stout jest jak skarpety od mam i babć, których nigdy nie może zabraknąć pod choinką. Spodziewajcie się po nim tylko tego, co znajome, rozgrzewające i przyjemne w kontakcie. Jest tak gładki, że w trakcie degustacji zdarzy Wam się zapomnieć o jego nieco wyższej, typowej dla stoutów mocy. Jego ciemna, ciepła i elegancka barwa doskonale zagra z kolorami potraw, które wylądują ma Waszym świątecznym stole. Ach, i jeszcze te charakterystyczne dla stoutów szlachetne słodowe atrakcje! Aromaty gorzkiej czekolady i kawy dopieszczą pobudzone świąteczną biesiadą zmysły i zachwycą Waszych najbliższych.

Na pewno są wśród Was i tacy, którzy ponad aromaty rodzinnej Wigilii przedkładają świąteczne spotkania z najlepszymi przyjaciółmi. A do tych świetnie będzie pasować będzie nasz Ultimate Best Bitter, dzięki któremu wspólnie poczujecie klimat tradycyjnego angielskiego pubu. Słód, chmiele (Magnum, Styrian Goldings, Hersbrucker) i drożdże – w przypadku tej doskonale zbalansowanej mieszanki wszystkie składniki odgrywają równie istotne role. Możecie liczyć na niską goryczkę, słodowość nieco powyżej środka skali oraz szlachetną, doskonale współgrającą ze smakiem barwę.

Te 2 doskonałe pozycje możecie zamówić na www.piwnemosty.pl