Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Wrocławskie Pantery, WRCLW jest z Wami!

25/11

To już oficjalne: WRCLW lubi się z Panthers Wrocław!

Kolejna odsłona European League of Football będzie wyjątkowa i dla drużyny Wrocław Panthers, i dla Browaru Stu Mostów. Z przyjemnością informujemy, że regionalne piwo premium marki WRCLW będzie towarzyszyć wrocławskim futbolistom w całym sezonie 2022.

ELF, międzynarodowa liga futbolu amerykańskiego, wystartowała w tym roku. W pierwszej edycji rozgrywek wystąpiło osiem zespołów, z Niemiec, Hiszpanii i Polski. W kolejnej odsłonie będzie ich już dwanaście, w tym dwa austriackie i jeden turecki. Docelowo o tytuły mistrzowskie ma walczyć co najmniej dwadzieścia ekip.

Wśród zakwalifikowanej do inauguracyjnego sezonu ósemki znalazła się tylko jedna drużyna z Polski. To Panthers Wrocław, jedna z najbardziej doświadczonych i utytułowanych ekip w naszym kraju. Pantery powstały w 2013 roku, w efekcie połączenia Wrocław Devils i Wrocław Giants. Od tamtego czasu czterokrotnie wywalczyły mistrzostwo Polski w futbolu amerykańskim.

Z dumą i wielką przyjemnością zapowiadamy, że sezon 2022 kibice Panthers spędzą w dobrym towarzystwie regionalnego piwa premium marki WRCLW. Będzie można się nim raczyć podczas każdego z meczów ligi ELF rozgrywanych na wrocławskim Stadionie Olimpijskim (już teraz obiecujemy, że będziemy mieć dla Was bilety!). Logotypu marki WRCLW wypatrujcie również podczas eventów promocyjnych organizowanych przez Pantery i Browar Stu Mostów. Śledźcie nasz profil na Facebook- u WRCLW – najwroclawskie piwo!