Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Idzie nowe, czyli rusza Śląsk WRCLW

25/11

BREAKING NEWS. Marka WRCLW została oficjalnym partnerem strefy VIP Śląska Wrocław!

To po prostu musiało się wydarzyć. Dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy Browarem Stu Mostów a piłkarskim Śląskiem Wrocław na Stadionie Wrocław wkrótce pojawi się doskonale wpisujące się we wrocławski charakter regionalne piwo WRCLW.

To doskonała wiadomość dla tych, którzy marzyli o tym, by w trakcie meczów wrocławskiej drużyny raczyć się w jedynym w pełni regionalnym wrocławskim piwem premium. Na dobry początek współpracy WRCLW będzie dostępny w strefie VIP i wybranych punktach na stadionie podczas rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2021/22.

Bardzo cieszymy się z pięknie rozpoczętej przyjaźni. Za możliwość nawiązania współpracy dziękujemy oczywiście Śląskowi Wrocław, ale również Wam. To my robimy wszystko, co w naszej mocy, by uwarzyć najlepsze piwo. Ale to Wy swoim wyborem zdecydowaliście o tym, że spełniło się jedno z naszych największych marzeń. Po siedmiu latach produkcji WRCLW jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wrocławskich marek i w pełni zasługuje na miano najlepszego regionalnego piwa premium, prosto ze stolicy Dolnego Śląska.

 

Zachęcamy do obserwowania profilu WRCLW – najwroclawskie piwo, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o naszej współpracy ze Śląskiem a także będziemy mieć dla Was niespodzianki, takie jak wejściówki do strefy VIP na mecze Ekstraklasy na Stadionie Wrocław.  Stay tuned.