Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Art+ 51, czyli świetny kolab z Peninsulą

18/10

W ubiegłym tygodniu z hukiem zamknęliśmy pierwszą pięćdziesiątkę Artów. Było sympatycznie, a nawet wzruszająco – ale to już za nami. Jedziemy dalej.

Wspólne warzenie, wspólna zabawa, a nawet wspólne sprzątanie browaru miotłą (a przynajmniej tegoż sprzątania radosne markowanie)… Niedawna wizyta ekipy z nie do końca hiszpańskiego (założycielami są Wenezuelczycy) browaru Peninsula spełniła wszystkie warunki kolabu doskonałego: sympatycznego, przyjemnego, wzbogacającego o nową wiedzę i doświadczenia. Przemiłą współpracę z Wenezuelczyzkami wspominamy z tym większą przyjemnością, że już za kilka dni zaprezentujemy Wam jej efekt…

…którym będzie premiera Arta 51. Pyszna New England IPA warzona z płatkami owsianymi i maltodekstryną była chmielona zarówno o w kotle, jak i na zimno. Koneserzy z przyjemnością wyczują w niej szeroką gamę aromatów charakterystycznych dla Mosaic Cryo, El Dorado oraz rewelacyjnego Motueka prosto z farm Revolution w Nowej Zelandii. Mało? Nie ma sprawy. Na wszelki wypadek dorzuciliśmy 400 kg morelowego puree.

Jako się rzekło, uwarzony wspólnie z Peninsulą Art+ 51 swoją premierę będzie miał w najbliższy piątek. Od 22 października szukajcie go w naszym pubie, w Sklepie Browaru Stu Mostów przy Długosza 2 we Wrocławiu, sklepie PiwneMosty.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwem w całej Polsce.