Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Art+… 49… 50!

11/10

Pierwszą pięćdziesiątka uwielbianych przez Was Artów już jest!

Tak jest, zgadza się. Trudno w to uwierzyć, ale w najbliższy weekend zamkniemy pierwszą pięćdziesiątkę uwielbianych przez Was Artów.

Linia Art+ od początku do końca opiera się na współpracy, wspólnym działaniu, wspólnych pomysłach i ich wspólnym realizowaniu. Dzięki niej poznajemy piwowarów z całego świata i wymieniamy się z nimi wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nasze kolejne piwa stają się jeszcze bardziej interesujące, i dla Was, i dla nas. To niesamowite, ale już za kilka dni będziemy mieli na koncie już pół setki Artów, a to oznacza ni mniej, ni więcej, tylko pięćdziesiąt wyjątkowych spotkań z wyjątkowymi ludźmi warzącymi wyjątkowe piwo. Chyba nieźle, co?

Art+ 49 i Art+ 50 to niedawne, przesympatyczne, kolaboracje, kolejno z estońskim browarem Puhaste i rumuńską Beretą.

Owocem pierwszej z nich jest Imperial Brown Ale. To piwo uwarzyliśmy z mieszanką europejskich słodów i laktozą, a kondycjonowaliśmy na świeżo palonych ziarnach kawy i Dulce de leche, czyli – bardziej swojsko – deserowym kajmaku. Wyszło dokładnie tak, jak miało wyjść – palce lizać.

Przy „okrągłym” Arcie z numerkiem 50 na etykiecie dopisujemy styl New England Double IPA. Warzona ze słodem jęczmiennym i puszystymi płatkami owsianymi, chmielona na zimno, chmielona w kotle i w tanku (chmiele CryoPop, Citra, Mosaic), a do tego poddana działaniu naszego autorskiego protokołu secret sauce. Czy trzeba dodawać więcej?

Oba Arty dostaniecie w naszym pubie, w Sklepie Browaru Stu Mostów przy Długosza 2 we Wrocławiu, sklepie PiwneMosty.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwem w całej Polsce – już od 15 października.