Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Pyszny Imperial Pastry Stout

28/09

Art 48 od Browaru Stu Mostów i Arpusa!

Łotysze z rewelacyjnie ocenianego przez serwis Untappd browaru Arpus odwiedzili nas w sierpniu. Razem uwarzyliśmy pysznego niczym najlepszy deser Imperial Pastry Stouta.

Aromaty – to słowo doskonale pasuje do naszego nowego Arta. Podczas prac nad tym piwem Browar Stu Mostów otuliły wspaniałe zapachy, najpierw prażonych w naszej kuchni świeżych płatków kokosowych, potem madagaskarskiej wanilii, w końcu – kakao, którego nie żałowaliśmy i dosypywaliśmy do przyszłego Imperial Pastry Stouta całymi workami. Tylko cud (czytaj: plan produkcyjny) uratował pysznie pachnące dodatki przed pożarciem w dniu warzenia.

Na szczęście, bo miesiąc później możemy cieszyć się premierą piwa Art 48, który nie zawiódł naszych oczekiwań. Uwarzony wspólnie z Łotyszami z Arpusa Imperial Pastry Stout jest dokładnie taki, jak być powinien, czyli czarny, gęsty, słodki – i pyszny jak najlepszy deser.

Jeśli nie wierzycie na słowo (a wcale nie musicie), sprawdźcie sami. Art +48 uwarzony z Arpusem trafi do Sklepu Browaru Stu Mostów przy Długosza 2 we Wrocławiu, sklepu PiwneMosty.pl oraz do wszystkich dobrych sklepów z piwem w całej Polsce.