Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Nowości – italian pils i pastry sour

20/09

Pils po włosku i pyszne pastry

Już prawie gotowe, już prawie u Was. W tym tygodniu do sklepów trafią dwie premiery: uwarzony wspólnie z naszymi przyjaciółmi Art 47 oraz „naleśnikowy” Smooth.

Pod kryptonimem Art 47 kryje się Italian Pils, który uwarzyliśmy niedawno z zaprzyjaźnionym rzymskim browarem Rebels (chłopaki odwiedziły nas we Wrocławiu).

Przesympatycznych piwowarów z Włoch zapoznaliśmy w Hiszpanii i szybko znaleźliśmy z nimi wspólny język. Mieliśmy warzyć razem już dawno temu, ale nasze plany pokrzyżowała pandemia. Jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze, bo Italian Pils już za chwilkę znajdzie się w Waszych łapkach. Spodziewajcie się prostoty i smaku. W składzie jedynie słód bazowy plus włoski włoski chmiel Futura… i jeszcze więcej chmielu Futura, dodanego podczas chmielenia na zimno. Kto ceni w piwie ziołowy, korzenny charakter, nie będzie zawiedziony.

Drugi biegun smakowy reprezentuje Smooth Pancake Pastry Sour. To pierwszorzędna propozycja dla koneserów pastry. Pyszne piwo pełne gładkiego owocowego charakteru (borówki!) i przyjemnej, kwaskowatej słodyczy, „przyprawione” wanilią i cynamonem, uczciwie podlane syropem klonowym. Z góry przepraszamy, ale aromat i smak Smooth sprawią… że nie uwolnisz się od myśli o dokładce tego wyjątkowego „naleśnika”. 🙂

Obu premier szukajcie od 24 września (stacjonarnie) w Sklepie Browaru Stu Mostów przy Długosza 2 we Wrocławiu, (internetowo) w sklepie PiwneMosty.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwem w całej Polsce.