Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Maliny, jeżyny i śliwki w nowym Wild#16

14/09

Wild#16. Owocowy wehikuł czasu

Wspomnienia związane z każdym latem, które właśnie zostawiamy za sobą, zawsze są wyjątkowo intensywne. Jak sprawić, by takie pozostały?

Przez skojarzenie. Tak łatwiej wszystko zapamiętać i przypomnieć sobie, kiedy zajdzie potrzeba. Jeśli zatem mijające lato wciąż kojarzy Wam się z malinami, jeżynami i śliwkami, mamy dla Was… pyszny „wehikuł czasu”.

Wild#16, bo o nim mowa, to kolejna odsłona niezwykle cenionej przez koneserów linii piw inspirowanych lekkimi winami i cydrami. Jego bazę tradycyjnie już stanowi nasza niepowtarzalna mieszanka w stylu Saison, leżakowana w beczkach, a następnie refermentowana z lokalnymi malinami, jeżynami, śliwkami – oraz winogronami Rondo (podczas warzenia wykorzystaliśmy też słody: jęczmienny i pszeniczny oraz płatki owsiane). Ci z Was, którzy mieli już do czynienia z naszymi Wildami, doskonale wiedzą, że trudno nam się z nimi rozstać. Ten też, już po rozlewie, był kondycjonowany w butelkach aż przez dziesięć miesięcy.

Aha, jeszcze jedno. Wild nie tylko doskonale przywołuje wspomnienia. Świetnie też je generuje.

Wild#16 dostępny od 17 września stacjonarnie w Concepcie Stu Mostów, a także w internetowym sklepie PiwneMosty.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwem w całej Polsce.