Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Bière de soif Plums w ten piątek!

16/08

Premiera WILD#15

Gorrrąca sierrrpniowa premiera od Browaru Stu Mostów. Kolejna pozycja z cenionej przez smakoszy linii piw inspirowanych lekkimi winami i cydrami.

„Piętnastka” charakteryzuje się wyraźnym aromatem śliwek z lokalnych, podwrocławskich sadów. Jej solidną podstawę stanowi leżakowana w beczkach baza w stylu Saison. Podczas warzenia Wilda#15 wykorzystaliśmy słód jęczmienny, słód pszeniczny oraz płatki owsiane. Ponadto przez sześć miesięcy kondycjonowaliśmy go w butelce, by nabrał swojego niepowtarzalnego charakteru.

Zapewniamy, że schłodzony Wild#15 to doskonała propozycja na drugą połowę wakacji. Jego lekkość i owocowy aromat idealnie orzeźwią Was w sierpniowe upały. Równie dobrze sprawdzą się wieczorem. Nasza pyszna „Śliwka” pięknie współgra z malowniczymi zachodami słońca, niezależnie od tego, czy podziwiamy je w ramach urlopu w górach lub nad morzem, czy też z balkonu – po ciężkim dniu w pracy.

Wild#15 dostępny od 20 sierpnia stacjonarnie w Concepcie Stu Mostów, a także w internetowym sklepie PiwneMosty.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach z piwem w całej Polsce.