Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Gorące premiery z linii Specials!

07/07

Secret Sauce NEIPA i potrójnie owocowy HEFEWEIZEN

Jak chmielić, to porządnie. Jak dorzucać owoce, to bez oglądania się na limity. Ze smakiem nie zawiera się kompromisów.

9.07 z Browaru Stu Mostów wyjadą dwie gorące lipcowe premiery z linii SPECIALS.

CHARMED NEW ENGLAND IPA GALAXY/CITRA to zupełnie nowa NEIPA, uwarzona na słodzie bazowym i puszystych płatkach owsianych, poddana intensywnemu chmieleniu rewelacyjną kombinacją chmieli Galaxy i Citra. Wyższą biotransformację i większą soczystość zawdzięcza zastosowaniu naszego autorskiego protokołu SECRET SAUCE podczas fermentacji. Nuty: cytrusowe, kandyzowanej pomarańczy i gumy balonowej z arbuza. Pamiętaj, że CHARMED jest pyszna, ale kapryśna – trzymaj ją w chłodnym, ciemnym miejscu, żeby nie straciła chmielowego aromatu.

UNSPOKEN TRIPLE FRUITED COCO WEIZEN STRAWBERRY GUAVA to z kolei baaardzo duże ilości truskawek, guawy i płatków kokosowych, które razem wyniosły naszego ukochanego Hefeweizena na zupełnie nowy poziom. Z przyjemnością prezentujemy uroczy miks estrów pochodzących od drożdży i koktajlu z owoców tropikalnych.

Chmiel czy owoce, sam wybierz swoje orzeźwienie. Oba piwa będą dostępne od 9 lipca – stacjonarnie przy Długosza 2 we Wrocławiu oraz w sklepach internetowych: ConceptStuMostow.pl i PiwneMosty.pl i innych sklepach z dobrym piwem w całej Polsce.