Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

NOWE PIWA SEZONOWE!

21/06

BERLINER WEISSE & GOSE, CZYLI PIWNE SMAKI LATA!

Nie daj się miastu. Otwórz się na naturę. Skosztuj nowych piw sezonowych i przypomnij sobie jak smakują beztroskie letnie chwile w prawdziwie piwnym i rzemieślniczym wydaniu. 

W nowej odsłonie sezonowej uwarzyliśmy dla Was w pełni owocowe, orzeźwiające i super pijalne style:

GOSE z dodatkiem owoców mango, różowej gujawy i marakui

BERLINER WEISSE wzbogacone dodatkiem aromatycznych malin, czarnych porzeczek oraz wiśni. 

Pierwsze z nich cechuje się jasnożółtą barwą i trwałą białą pianą. Za intensywne zamglenie i mineralny posmak odpowiada specjalnie skomponowana mieszanka słodów w połączniu z charakterystycznym dla tego stylu dodatkiem soli. Poza wprowadzeniem mineralnego finiszu uwypuklił on również nuty tropikalne pochodzące od zastosowanych w procesie produkcyjnym owoców: mango, marakui i różowej gujawy. Spodziewajcie się więc prawdziwej bomby aromatycznej, która niezależnie od lokalizacji przeniesie Wasze kubki smakowe prosto w tropiki!

Drugie z naszych piw sezonowych to ukłon w stronę klasycznego Berliner Weisse – stylu piwnego wywodzącego się z okolic Berlina, w którym to był niegdyś bardzo cenionym piwem codziennym. Uwarzyliśmy go oczywiście po swojemu, wzbogacając kwaśną, pszeniczną bazę dodatkiem sezonowych owoców w składzie: malina, czarna porzeczka i wiśnia. W efekcie powstało to lekkie, rześkie i maksymalnie pyszne piwo, które nie tylko nada smaku chwilom z nim spędzonym, ale i przyniesie orzeźwienie w trakcie upalnych, wakacyjnych dni!

Obie puszki dostępne będą na Długosza 2 oraz w innych miejscach z dobrym piwem rzemieślniczym już od 2 lipca. Możecie szukać ich również #online w sklepach internetowych: ConceptStuMostow.pl i PiwneMosty.pl.