Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

DWA NOWE PIWA PREMIEROWE!

31/05

PREMIERA LUSH NEIPA & ART+45!

LUSH

New England Pale Ale Strata | Pacifica

Najnowsza NEPA swój niezwykły aromat zawdzięcza amerykańskiej odmianie Strata wyróżniającej się aromatem mango, marakui, melona, świeżych jagód, truskawek, grejpfruta i konopi oraz nowozelandzkiej Pacifica wypełnionej nutami limonki, cytrusów i kwiatów. Przy okazji jej warzenia wypróbowaliśmy kilku nowych technik w procesie technologicznym, w efekcie czego powstała ta lekka, jasna i maksymalnie pijalna NEPA.

ART+45

Triple Fruited Gose Banana | Strawberry

North Brewing collab

W pogoni za najbardziej miażdżącym, letnim i w pełni owocowym połączeniem przy okazji warzenia kolejnego piwa z serii ART+ połączyliśmy siły z angielskim Browarem North Brewing Co.!

Jakiś czas temu mieliśmy okazję odwiedzić ich w ich browarze w Leeds i uwarzyć wspólnie piwo wchodzące w skład jednej z najpopularniejszych serii w ich ofercie – TFG  (Triple Fruited Gose). Stworzona przez nas receptura zawierała w swoim składzie najlepszej jakości słody, owies, laktozę i sól tworzące razem niezwykle pełne, gęste, gładkie i… potrójnie owocowe doświadczenie!

Przy okazji warzenia na Długosza 2 (tym razem w trybie online) również postanowiliśmy postawić na styl Gose, tym razem wzbogacony dodatkiem bananów i aromatycznych truskawek.

Oba piwa dostępne będą już od tego piątku – 4 czerwca w naszym Pubie, sklepie firmowym Concept Stu Mostów (znajdującym się na ul. Długosza 2 we Wrocławiu), sklepach internetowych:

www.conceptstumostow.pl

www.piwnemosty.pl.

oraz wielu innych miejscach z dobrym piwem kraftowym na terenie całej Polski.