Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Wyjątkowe piwa linii SPECIALS!

16/03

Przedstawiamy nową linię w ofercie Browaru!

Poznajcie nową linię w ofercie #100mostow o nazwie SPECIALS! 

Zawartość piw wchodzących w jej skład podyktowana będzie ściśle najnowszymi trendami z piwowarskiego świata oraz sezonową dostępnością dodatków wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Każde z nich zawierać będzie w sobie bowiem coś… specjalnego!

Dodatek chmieli z Nowej Zelandii sprowadzonych zaraz po zebraniu, świeże owoce lokalnego pochodzenia, gazowanie azotem czy też nowe, innowacyjne metody produkcji, to zdecydowanie coś czego możecie się po nich spodziewać.

Każde z nich wypuszczane będzie przez nas jednorazowo i w limitowanych ilościach, aby za każdym razem zaskakiwać Wasze kubki smakowe i zapewniać im nowe, ekscytujące doznania!

Ekipa studia graficznego – Plantacja studio zadbała też, aby chwile spędzone przy degustacji były wyjątkowe nie tylko dla Waszego podniebienia, ale i oka – wszystko za sprawą sprowadzenia zarówno piwnej zawartości jak i designu etykiet do wspólnego… przymiotnika. Przypisany będzie on indywidualnie do każdego piwa z serii i ściśle skorelowany z jego składem oraz obrazem widniejącym na etykiecie.

Wszystko po to, aby uczynić moment spędzony z każdą puszką i butelką w pełni unikalnym i SPECJALNYM.

Przekonać się o tym „na własnej skórze” będziecie mogli już w ten piątek, 26 marca podczas premiery drugiego już piwa z serii – Monkey Pastry Sour Ale Banana, Lychee & Lime!

Zachęcamy Was do uważnego śledzenia naszego profilu na fb, za którego pośrednictwem już niebawem podzielimy się z Wami wszystkimi informacjami dotyczącymi tego piwa!