Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera Märzen Lagerbier i RED IPA!

23/02

Dwa nowe PIWA SEZONOWE!

Poznajcie dwa kolejne piwa sezonowe, które inspirowane są aktualną porą roku i stworzone po to, aby towarzyszyć Wam bez względu na to czy za oknem widzicie zmrożoną taflę śniegu, czy też plenerowo celebrujecie czas w trakcie ciepłych, letnich popołudni i wieczorów.

W marcowej odsłonie żegnamy się powoli z zimą i witamy wiosnę.

Oficjalnie przywitamy ją co prawda dopiero 1 marca, ale zanim to nastąpi chcielibyśmy podzielić się z Wami jej piwnym smakiem w formie dwóch klasycznych styli, które pozwolą Wam „zsynchronizować” się z nowym, wczesnowiosennym sezonem!

Pierwszym z nich będzie Märzen Lagerbier, który świetnie sprawdzi się po dniu spędzonym na wycieczce rowerze, pieszej wędrówce lub… przy okazji pierwszego w tym sezonie ogniska ze znajomymi!
 
Jest to ostatnia nasza warka z 2020 roku uwarzona z dodatkiem najlepszej jakości niemieckich słodów, odrobiną (równie niemieckiego) gatunku chmielu, domowego szczepu drożdży Lagerbier i… 100% serca.
 
Drugą propozycją na ten sezon będzie natomiast RED IPA, do której uwarzenia wykorzystaliśmy “stare, dobre” odmiany chmieli będące z nami od samego początku piwnej rewolucji.
 
W tym piwie nie chodzi jednak o jak najwyższą chmielowość, a o balans! 
 
Uzyskaliśmy go dzięki specjalnej selekcji słodów o nutach ciasteczkowych i karmelowych. Zapewniły one “charakterną” i aromatyczną podbudowę słodową idealnie łącząca się z chmielowym aromatem.
 
Puszek wypełnionych obydwoma piwami spróbować będziecie mogli już 26 lutego – szukajcie ich w sklepach z dobrym piwem rzemieślniczym w całej Polsce jak np. nasz sklep firmowy CONCEPT STU MOSTÓW na Długosza 2!