Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera Salamander New England IPA!

02/11

Nowa NEIPA marki SALAMANDER!

Mglista i aksamitna, o głębokiej pomarańczowej barwie i wyrazistym smaku. Dwukrotne chmielona na zimno z użyciem aromatycznych chmieli odmian: Strata, Citra, Mosaic i Sabro, które nadały intensywnych nut cytrusowych i tropikalnych – poznajcie nową NEIPA marki SALAMANDER!

New England IPA jest jednym z najnowszych styli w rodzinie India Pale Ale, który powstał w Stanach Zjednoczonych w stanie Vermonth. Piwowarzy z tego regionu, wbrew wszelkim znanym zasadom dodali chmiel do piwa na etapie fermentacji. Zazwyczaj nie ma to pozytywnego wpływu na proces, ale w odpowiednich warunkach drożdże mogą biotransformować (przekształcać) olejki chmielowe w nieco inne związki, nadające jeszcze pełniejszego aromatu chmielowego!

Zachęceni wyśmienitym odbiorem poprzednich piw w tym stylu, postanowiliśmy uwarzyć je ponownie korzystając tym razem z mieszanki chmieli: Strata, Citra, Mosaic i Sabro!

Zapraszamy na wydarzenie premierowe na fb oraz już od 6 listopada po zakup premierowych puszek w naszym sklepie firmowym Concept Stu Mostów, online w e-sklepie Piwne Mosty oraz wielu innych miejscach z dobrym piwem na mapie polski!