Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW FEST 2020 już 26-27 września!

07/09

WRCLW FEST to impreza jakiej w mieście dawno nie było!

WRCLW FEST to zupełnie nowe wydarzenie, inaugurujące coroczny cykl, którego głównym tematem będzie piwo i jedzenie przynoszące na myśl miejskie imprezy z historycznego Wrocławia. Aby poczuć ten klimat zapraszamy do naszego Browaru w dniach 26-27 września 2020 roku!

Głównym bohaterem ostatniego wrześniowego weekendu na #Długosza2 będzie premierowe piwo marki WRCLW: Fest Lagerbier! Oprócz niego już od soboty od godziny 14:00 na naszym dziedzińcu rozstawione będą festiwalowe namioty, ławy i stoły, pojawi się charakterystyczna folkowa i skoczna muzyka oraz wyjątkowe menu, które nawiązuje do najlepszych festiwalowych tradycji kulinarnych:
  • semelknodel / sos kurkowy
  • kiełbasa w sosie curry / sos chrzanowy / pieczywo
  • leberkase w bułce piwnej / sos serowo-kminkowy
  • szpecle z sosem pieczeniowymi / kapusta
  • precle z grubą solą i kminkiem
Zapraszamy do dokonywania rezerwacji telefonicznie (600 715 572) lub mailowo (rezerwacje@100mostow.pl). Jej koszt to 30 zł, w ramach której uczestnicy otrzymają:
  • limitowany festiwalowy kufel
  • precel z kminkiem i gruboziarnistą solą
  • 0,5l piwa Fest Lagerbier

Istnieje także możliwość wejścia na festiwal bez dokonywania wcześniejszej rezerwacji, ale nie gwarantuje to miejsca przy stołach. Pakiety festiwalowe będą dostępne również na miejscu.

W dniach od 7 do 13 września obowiązuje specjalna oferta, idealna dla grona przyjaciół lub rodziny! To zestaw 10-ciu piw WRCLW Fest Lagerbier 0,5 l w cenie 100 zł (zamiast 120 zł)! Zamówienia na vouchery umożliwiające skorzystanie z tej promocji możecie składać telefonicznie (600 715 572) lub mailowo (rezerwacje@100mostow.pl) tylko do 13 września!

Także nasz Pub z okazji WRCLW FEST przygotuje dla Was wyjątkowe piwne pakiety w atrakcyjnych cenach!
Czegoś takiego Wrocław od dawna nie widział!
Pamiętajcie o rezerwacjach, które pozwolą Wam spokojnie cieszyć się atmosferą WRCLW FEST! Aktualności i szczegóły będą pojawiać się na stronie wydarzenia na Facebooku.
Zapraszamy w sobotę i niedzielę, 26-27 września, od 14:00 do 22:00!