Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

29/06

Tydzień urodzinowych atrakcji na #Długosza2!

13 lipca rozpoczynamy urodzinowy tydzień na Długosza!

Pomysł na stworzenie Conceptu Stu Mostów powstał w 2016 roku. Postanowiliśmy wtedy powołać do życia miejsce, które pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał surowców wykorzystywanych w procesie produkcji piwa, wytwarzanego po sąsiedzku w Browarze Stu Mostów. Idea ta przyświeca nam po dzień dzisiejszy i kieruje naszymi działaniami kuchennymi, dając możliwość powtórnego wykorzystania półproduktów oraz odpadów poprodukcyjnych, takich jak brzeczka czy młóto browarniane, zgodnie z regułą Zero Waste.

I tak już od 4 lat nasz zespół pod przewodnictwem szefa kuchni Michała Czekajło codziennie wypieka dla Was świeże pieczywo, piwne precle oraz tworzy słoiki wypełnione różnego rodzaju przetworami, a także przygotowuje pełne smaku menu śniadaniowe.

Nasze bistro to jednak nie tylko piwo, mięso, przetwory i pieczywo, ale przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą oraz Wy – odwiedzający nas na Długosza i korzystający na co dzień z conceptowej oferty. Dlatego też serdecznie zapraszamy Was wszystkich na wspólne świętowanie oraz do uczestnictwa w zaplanowanych na tę okazję atrakcjach! 💯🍺

PIĄTEK  | 20:30 |

PIWNA KLASYKA STU MOSTÓW

Nasi eksperci w kwestiach smaku, w składzie: Michał Czekajło i Magdalena Maj zabiorą Was w podróż po świecie aromatów i intrygujących połączeń kulinarnych, które zaskoczą Wasze kubki smakowe!

Warsztaty będą przede wszystkim praktyczne – oddamy się wspólnie wypiekowi kulinarnej klasyki Stu Mostów – precli piwnych i połączymy ich konsumpcję z piwną degustacją, abyście na własnej skórze mogli przekonać się o sile, z jaką wzajemnie oddziałują na siebie poszczególne składowe dań oraz piwa. Opowiemy również w jaki sposób łączyć konkretne style piwne z potrawami oraz uwypuklać konkretne ich cechy za pomocą trunku.

Bilety zostały wyprzedane.

SOBOTA | 18 / 7 |

Zapraszamy Was na:

| 9 – 14 | brunch urodzinowy
| 10:00 | warsztaty „KAWA O PORANKU”

Aby nie zabrakło Wam energii do świętowania na sobotnie „dzień dobry” zapraszamy o 10:00 na warsztaty Kawa o Poranku z Adamem Przybyłkiem z wrocławskiej palarni Czarny Deszcz, który wprowadzi Was w świat kawowych smaków i aromatów oraz poczęstuję małą czarną.

Biletów szukajcie tutaj.
| 12:30 | PIEKIELNE WARSZTATY Z RAZOREM

Na deser szykujemy coś specjalnego dla tych wszystkich, którzy podobnie jak prowadzący – Kamil Bugajski – lubią jeść… na ostro. Piekielne warsztaty z Razor Hot Sauces to okazja, podczas której spróbować będziecie mogli między innymi najostrzejszego w historii marki Razor sosu przygotowanego na bazie piwa ART+ 36 od Browar Stu Mostów – Pastry Sour Ale Pineapple & Dragon Fruit!

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w degustacji, kliknijcie tutaj, aby kupić bilety.
| 14:00 | warsztaty „JABŁKO W BUTELCE”

O 14:00 będziecie mieli okazję wznieść urodzinowe toasty rzemieślniczym cydrem od Cydr Chyliczki podczas warsztatów Jabłko w Butelce. Poprowadzi je dla Was Piotr Kowalczyk, który opowie o tajnikach zamieniania polskich jabłek w płynną i niezwykle pyszną formę cydrów.

Bilety znajdziecie tutaj.
| 16:00 | dyskusja panelowa „SYNERGIA SMAKU”
z Michałem Czekajło, Adamem Przybyłkiem i Magdaleną Maj
| 18:00 | tort urodzinowy
| 19:00 – 21:00 | muzyka na żywo
urodzinowe świętowanie umilać nam będzie występ duetu: Ola Sakowska & Piotr Skrzypulec
W piątek i sobotę będziecie mieli też okazję podjąć wyzwanie Razora polegające na zjedzeniu na czas Conceptowego hot-doga z dodatkiem najostrzejszego w historii marki sosu przygotowanego specjalnie na nasze urodziny. Powstał on na bazie piwa z serii ART uwarzonego po sąsiedzku w Browarze Stu Mostów – Pastry Sour Ale Pineapple & Dragon Fruit!
Na podjęcie wyzwania będziecie mieli czas od piątku do niedzieli, godziny 15:00 kiedy to nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników.
NIEDZIELA
Po gorączce sobotniej nocy zapraszamy Was do wzięcia udziału w niedzielnych zawodach w CORNHOLE!
Wystartują one o godzinie 14:00.
 
Udział jest darmowy ale obowiązuje mailowa rezerwacja miejsc – zapytania w tej sprawie przesyłajcie na adres: rezerwacje@100mostow.pl.
 
Nie czekajcie i zgłoście się już dziś – w zawodach wziąć może udział 8️⃣ drużyn po dwie osoby każda.
Przewidujemy dużo dobrej zabawy i pyszne nagrody – na zwycięzców czekać będą kosze prezentowe wypełnione produktami Concept Stu Mostów! 🍻

Dodatkowo, na Długosza 2 czekać też na Was będą specjalne dania z grilla i stoiska z produktami marek Cydr Chyliczki, Czarny Deszcz, Razor oraz Pasieka Złoty Miód  – wszystkie szczegóły komunikować będziemy na bieżąco na stronie wydarzenia – dołączcie do nas, aby nie przegapić żadnych informacji i… do zobaczenia!