Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera ART+36!

03/06

Zapraszamy 19 czerwca na pierwszy łyk ART+36 Pastry Sour Ale Pineapple & Dragon Fruit!

Podczas pierwszego wspólnego warzenia z Basqueland Brewing powstało jedno z naszych najlepiej ocenianych piwART+30 Pastry Sour Ale Pink Guava, Pineapple & Passionfruit.
 
Drugie nasze dzieło – ART+36 Pastry Sour Ale Pineapple & Dragon Fruit to piwo, które po raz pierwszy warzyliśmy w trybie on-line. Kooperacja poskutkowała aż dwoma piwami wedle tej samej receptury – w baskijskim browarze Basqueland oraz naszej hali produkcyjnej na #Długosza2. Bazę uzyskanych w ten sposób piw wzbogacimy różnymi dodatkami owocowymi – we Wrocławiu użyliśmy ananasa oraz smoczego owocu, a nasi przyjaciele z Hernani w kraju Basków – jagód oraz wiśni!
 
Puszki nowych piw znajdziecie od 18 czerwca online na stronach: www.conceptstumostow.pl i www.piwnemosty.pl, a dzień później stacjonarnie w Concept Stu Mostów oraz naszym Pubie!
Pełną listę miejsc, w których będzie ono dostępne opublikujemy niebawem na stronie wydarzenia na Facebooku – zapraszamy do dołączenia, aby nie ominęły Was żadne informacje na temat nowego ART’a.
Do zobaczenia w naszym Pubie lub ogródku piwnym podczas premierowej degustacji!